Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

імплантації зубів етапи

Етапи імплантації зубів

Імплантація зубів відрізняється від протезування тим, що протези зміцнюються на сусідні зуби або в кістку щелепи на гачках так, щоб зберегти можливість швидкого знімання протеза. Імплант — це металевий штифт який імплантується в кістку, що імітує справжній корінь зуба.

Попередні маніпуляції:

1. В першу чергу проводять попереднє обстеження і рентгенівський знімок, щоб визначити стан кісткової тканини. На цьому ж етапі беруть аналізи крові, проводять загальний огляд організму з метою виявлення протипоказань до операції.

2. Синус-ліфтинг підняття дна гайморової пазухи. Від довгої відсутності зубів і жувальної навантаження відбувається фізіологічне зменшення обсягу кісткової тканини, на яку спираються зуби.

Етапи імплантації зубів

  1. Висічення окістя і ясна проводиться скальпелем або лазером. Шматки м’якої тканини відвертаються і оголюється щелепна кістка.
  2. Формування ложа і відмітка місця, де необхідно провести імплантацію імпланта.
  3. Імплант вкручується в кістку, а імплантати іншої форми встановлюються в залежності від їх конструкційних особливостей. Потім тканини вшиваються.
  4. Через 2 6 місяців після установки штифта, коли він приживеться, лікар укручує формувач ясен, який дозволяє зробити з м’яких тканин природної форми гніздо під зубну коронку. Після установки формувача ясна приймає природну форму за два тижні.
  5. Після формування ясна і її заживання лікар викручує формувач ясен і на його місце ставить абатмент імітацію верхній частині коронки зуба.
  6. Заключний етап — установка на абатмент коронки.

Висновок


Імплантація зубів зараз виконується практично у всіх розвинених стоматологічних клініках, а обладнання для її виконання досягло високого рівня розвитку, тому можна сміливо проводити цю процедуру.
Посміхайтеся впевнено з MyDent!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *