Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Чистка зубів air flow

Запис до лікаря
Wait, please...

Чистити зуби важливо вранці і ввечері. На допомогу приходить паста, зубна нитка і щітка. Але, не завжди такого догляду досить. Оскільки, наскільки добре б ви не чистили зуби, все одно, рано чи пізно доведеться скористатися професійним чищенням зубів і це можливо зробити на Позняках в нашій клініці.

Чищення зубів Air Flow

Професійне чищення зубів Air Flow виступає як один із сучасних і унікальних, ефективних методик освітлення емалі. Даний метод працює не тільки з натуральної емаллю зуба, але і якісно прибирає будь-які зміни кольору (м’який наліт, пігментація) з зубних імплантатів, коронок, вінірів. Ультразвукова чистка зубів Air Flow здійснюється спеціальним апаратом, впливаючи на наліт сильним струменем. В основі потоку лежить особлива лікувальна суміш на основі води, стисненого повітря і абразивної суміші. Тиск, під яким подається струмінь, здатне ретельно очистити поверхню емалі і дістатися до самих важкодоступних місць. В основі абразивного речовини лежить сода. Саме тому така чиста не зашкодить здоров’ю пацієнта. Ціна на відбілювання зубів Air Flow цілком доступна для будь-якого охочого повернути натуральний колір зубів.

Відбілювання зубів методом Air Flow в стоматології Mydent

У нашій стоматології також використовується відбілювання Air Flow — ціна процедури одна з найнижчих в місті. Наші фахівці з усією відповідальністю підходять до будь-якої роботи. Так, перш ніж почнеться ультразвукова чистка зубів пацієнтові одягнуть спеціальну шапочку і захисний окуляри, для комфорту під язик буде поміщена слюноотсасивающая трубочка. І тільки після повного захисту пацієнта наші лікарі приступають до процедури: підводять препарат до зубів під кутом в 35-60 градусів і акуратно, не торкаючись ясен, очистять поверхню емалі. Як тільки процедура буде завершена лікар збере відпрацьований матеріал спеціальним приладом. Для закріплення результату і максимального продовження ефекту на поверхню зубів буде нанесено спеціальну речовину. Тривалість всієї процедури займає близько 30 хвилин. Акуратність, досвід і професіоналізм наших співробітників гарантує швидку і якісну чистку зубів надовго.

Результат від чищення зубів методом Air-Flow

Чищення зубів київ Air Flow дає прекрасний результат. Вчасно і після процедури пацієнт не буде відчувати болю або будь-яких інших неприємних відчуттів. Такий вид відбілювання з легкістю впорається не тільки з легким нальотом, а й з твердим, старим. Крім цього, буде здійснена полірування зубів. Вони не будуть тьмяними і придбають натуральний блиск, зуби отримають натуральний колір. Тобто чистка Air Flow повертає природний відтінок білого (трохи сіруватий або жовтуватий), а ось для освітлення 5-10 тонів необхідний інший вид очищення емалі, хімічне або лазерне відбілювання зубів. А щоб закріпити позитивний результат, варто відмовитися від куріння і вживання їжі або напоїв з барвниками, хоча б на 2-3 години.

Вартість чищення зубів Air Flow в клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

 

Професійна гігієна порожнини рота за допомогою Содоструйний апарату «Air Flow» (1 щелепа) 300,00 грн