Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Дитяча стоматологія

Запис до лікаря
Wait, please...

Дитяча стоматологія ставить собі за мету не тільки профілактику і лікування молочних зубів, але і формування культури відвідування стоматолога Вашої дитини.

Дуже важливо навчити дитину уважно ставиться до своїх зубів. По-перше, приділяти увагу гігієні, по-друге, прислухатися до всіх симптомів. Батьки повинні зробити так, щоб перший візит стоматолога не асоціювався у малюків з болем і страхом.

Коли і як треба починати доглядати за зубами дитини?

Як тільки з’явиться перший зуб у дитини (приблизно з 6 місяців). Щоб очистити крихітні дитячі зубки, треба використовувати спеціальні одноразові серветки для чищення зубів (або змочені водою стерильні марлеві серветки), силіконовий напальчник. Серветкою, оберненою навколо вказівного пальця, або використовуючи напальчник, необхідно протерти зубки дитини з усіх боків, а також ясна, піднебіння і язик.

З першого року життя) можна привчати дитину до зубної щітки. Підбирати її треба таким чином, щоб чистяща частина могла дістати до найдальших зубів. В цей же час можна вчити користуватися зубною пастою. Спочатку досить зовсім крихітної горошинки. У віці близько 2 років малюк вже повинен сам полоскати рот. Ще через півроку у дитини вже буде, мінімум, 20 молочних зубків. У цей час дитину треба познайомити з зубними нитками і іригатором для очищення міжзубних проміжків.

Основні правила:

  • Привити дитині культуру догляду за зубами і порожниною рота;
  • Сформувати у дитини звичку відвідувати стоматолога кожні три місяці (дитина звикає до крісла, доктора і відчуттів);
  • Починаючи з 2,5 років (коли прорізуються всі 20-ть зубів) і з 6-ти років (початок прорізування постійних зубів) необхідно проводити профілактику захворювань порожнини рота (чищення пастами, герметизація фісур в молочних зубах і постійних зубах, фторування);
  • У віці 6-7 років звернути увагу на прикус і нерівності зубного ряду (зверніться до ортодонта, навіть якщо Вам здається що все в порядку, профілактичний огляд у ортодонта два рази в рік, тільки плюс, і можливість діагностики проявів ранніх патологій прикусу).

Герметизація фіссур

Процедура для профілактики карієсу. Рекомендують для жувальних зубів, як молочних, так і постійних.

Суть процедури: герметизація канавок і фіссур на поверхні зуба.

Навіщо це потрібно? У поглибленнях, зазвичай, скупчуються бактерії, які розмножуються і провокують карієс. Заповнення фіссур герметиком дозволяє отримати тривалий ефективний захист від карієсу. Ця процедура абсолютно безболісна, що дозволить вселити маленькому пацієнтові довіру до лікаря.

Важливо! Близько 60% школярів хворіють карієсом. Цього уникнути можна за допомогою герметизації фіссур.

Фторування передбачає насичення зубної емалі фтором. Це перешкоджає розвитку карієсу, а, значить, є запорукою здорових зубів.

Пломби для молочних зубів

В якості матеріалу для пломб в молочних зубах, наша клініка надає перевагу капсульним склоіономерним цементам! Так як у дітей в порожнині рота практично всі процеси гострі, дуже важливо не просто закрити порожнину, а й одночасно здійснювати лікувальну дію на зуб (виділення фтору), з чим на 100% справляється склоіономер.

Видалення молочних зубів

Ми зробимо все, щоб перше знайомство Вашої дитини з Зубною Феєю пройшло без сліз та істерик!

Сюрприз! Кожному нашому маленькому пацієнтові ми даруємо диплом  «За відвагу». Впевнені, що це стане для нього стимулом відвідувати стоматолога частіше.