Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Дитячий лікар ортодонт в стоматології

Запис до лікаря
Wait, please...

Красива посмішка — це, перш за все, рівний зубний ряд і правильний прикус. Причому прикус відповідає ще й за красу міміки і бездоганність мови людини. Саме тому потрібно не допустити формування будь-яких зубощелепних дефектів, а в разі їх наявності — вчасно провести ефективне лікування. Стежити за розташуванням зубів і формою щелепи потрібно з дитинства, адже саме в юному віці можна зі стовідсотковою гарантією і з меншою складністю маніпуляцій перемогти будь-які викривлення і перекоси.

Дитячий лікар ортодонт в Києві

Будь-якими дефектами в області формування прикусу, щелепи і розташування зубів, піддаються корекції, займається дитячий ортодонт. Подібні фахівці в Києві не рідкість, але дуже важливо відшукати по-справжньому професійного доктора, що використовує актуальні лікувальні методики. Неправильне або малоефективне лікування зубощелепних відхилень небезпечно тим, що створює ілюзію вирішення проблеми без досягнення результату.

Дитячий ортодонт в Києві приймає в:

 • міських стоматологічних поліклініках;
 • приватних однопрофільних кабінетах;
 • стоматологічних клініках європейського зразка, таких, як стоматологія MyDent.

Вибираємо дитячого ортодонта

Ортодонт який буде лікувати дитину, повинен бути обов’язково дитячим. «Дорослий» фахівець може не мати уявлення про специфіку виправлення дефектів розташування молочних зубів. Крім того, дитячий ортодонт має педагогічні навички, що дозволяють знизити рівень психологічного травматизму для дитини при проведенні лікувальних маніпуляцій.

Вибір дитячого фахівця базують на:

 • авторитеті і статус клініки, в якій він приймає пацієнтів;
 • відгуках пацієнтів, які можна знайти в мережі Інтернет або в вигляді рекомендації знайомих;
 • підтвердженні кваліфікації лікаря у вигляді наукових звань або дипломів і сертифікатів про закінчення тренінгів, курсів та семінарів (бажано міжнародного рівня);
 • особистих вражень про педагогічних і професійних якостях доктора в ході пробного відвідування.

Державні стоматологічні клініки працюють по-старому, використовуючи застарілі методики та обладнання. Дитячі ортодонти, які відкрили власні кабінети, «грішать» обмеженістю леченого інструментарію. У цьому випадку за консультацією терапевта або хірурга або рентгенівським знімком доведеться йти в іншу клініку. Таким чином, краще звертатися до того фахівця за дефектами розташування зубів, який працює в сучасній клініці європейського зразка MyDent. Там є саме ультрасучасне обладнання вся лінійка «вузьких» спеціалістів-стоматологів та можливість паралельно з лікуванням дитини полікувати і батьків.

Що лікує (які послуги надає)?

До лікаря-ортодонта потрібно вести дитину в разі, якщо у нього виникають прогалини в зубному ряду, проявляється неправильне змикання між собою верхніх і нижніх зубів, виникає необхідність видалити молочний різець або стають помітними якісь дефекти в міміці, дикції або навіть диханні.

Подібний фахівець лікує такі дефекти:

 • скупченість і викривлення напрямку росту зубів;
 • нерівномірну швидкість росту щелеп, яка формує неправильний прикус;
 • наслідки раннього видалення молочного зуба, що призводять до зміщеному зростання постійних на цьому місці;
 • порушення геометрії вуздечки губ і асиметрію носо-губної складки.

Важливість звернення до дитячого ортодонта

Перший плановий візит до дитячого ортодонта потрібно зробити, коли малюкові ще немає 3-х років. Саме в такому ранньому віці фахівець зможе виявити недоліки формування зубної дуги і почати адекватне вплив на молочні зуби з метою надання згодом правильної архітектури зростання постійним різцям.

Етапи прийому у ортодонта:

 • Опитування батьків про терміни появи різців та наявності у дитини проблем дикції, жування або прикусу.
 • Аналіз зовнішнім оглядом правильності змикання щелеп, геометрії росту зубів, стану вуздечки губи і пропорцій самої особи.
 • Апаратне дослідження щелеп і зубних рядів за допомогою цифрового і рентгенологічного обладнання.
 • Розробка методики лікування або корекції.

Своєчасне і правильне застосування пристосувань корекції, таких, як ортодонтичні пластинки, трейнери, брекети, зовнішні лицьові апарати і багато іншого дозволяє вберегти дитину від появи помітних естетичних недоліків. Коригувальні системи можуть бути, як знімного, так і незнімного характеру. Видалення молочного зуба вимагає установки ортодонтического протеза-пластинки.

Навіть при відсутності видимих дефектів зубного ряду у дитини потрібен плановий огляд у ортодонта. Професійна діагностика дозволяє виявити дефекти, які «замилений» батьківського оці не помітні. Відвідування фахівця при відсутності показань до лікування повинно бути періодичним раз на рік.

Своєчасне відвідування лікаря дозволить уникнути виникнення проблем з прикусом або розташуванням зубів в більш дорослому віці. Очевидно, що менш дискомфортно для психіки носити брекети в дитячому саду, ніж в підлітковому віці.