Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Внутріканального відбілювання

Запис до лікаря
Wait, please...

Внутріканального відбілювання в Києві — це інноваційне відбілювання, яка готова запропонувати наша клініка для своїх пацієнтів. Радикальний метод догляду за зубами знайшов своє широке застосування в сучасній стоматології. Внутріканального відбілювання тягне за собою мету повернення природного білизни зуба після депульпації. Оскільки, через лікування і пломбування каналів, будь-які стандартні і навіть найефективніші способи відбілювання емалі не дадуть позитивного результату. Так як темряву емалі надають якраз запломбовані канали. Маючи сучасне обладнання, наша стоматологічна клініка пропонує провести внутріканального відбілювання зубів для своїх пацієнтів.

Що таке ендовідбілювання

Ендовідбілювання зубів — це професійне відбілювання каналів. Така процедура необхідна в тому випадку, якщо зубна емаль набула темно-білий, жовтий або рожевий відтінок і зуби не піддаються будь-якого іншого типу відбілювання емалі. Подібне може виникнути в тому випадку, якщо пломба була поставлена непрофесійно, стався крововилив під пломбу, подальша травма вже вилікуваного зуба. Також змінитися колір зубної емалі може у тих людей, які страждають на шкідливі звички: велика кількість кави, куріння, неправильне харчування і так далі.
Процедура дозволить один раз і надовго повернути білизну зубів і навіть одного зуба, якщо таке сталося.

Ось тільки існують якісь протипоказання до проведення ендоотбеліванія. У тому випадку, якщо зуб болить, його перед ендоотбеліваніем необхідно вилікувати. Також неприпустимі до проведення процедури особи, які не досягли 16-ти річного віку, оскільки у них ще не настав повний етап формування зубного ряду. Також не можна вибілювати хворі зуби карієсом, пародонтит, захворюваннями ясен або будь-якими відкритими травмами. Особливих протипоказань процедура не має. Найчастіше необхідно просто почекати, щоб підлікувати ясна або привести в порядок зуби.

Як проводиться внутріканального відбілювання зубів

Лікарі в нашій клініці з професіоналізмом підходять до виконання даної процедури. В першу чергу проводиться первинний огляд пацієнта, лікар підкаже з типом відбілювання і зробить рентген. Після цього стоматолог почне роботу безпосередньо з зубом: будуть вилучені старі пломби, окрашивающая паста і тканини, уражені карієсом. Після цього в підготовлений канал вводять відбілюючий гель. Буде встановлена тимчасова пломба.

Наступне відвідування лікаря буде через 2 тижні. І так до тих пір, поки не буде досягнутий позитивний результат. Найчастіше для цього достатньо близько 5-ти курсів. Як тільки колір зубів отримає необхідний білосніжний відтінок, буде встановлено постійний пломба. У той момент, коли ще буде тривати процедура відбілювання, коріння зуба будуть захищені спеціальною пластиною, яка по закінченню процедури також буде видалена. Результат перевищить всі очікування. Оскільки часто один потемнілий або пожовклий зуб некрасиво виглядає і виділяється на тлі решти зубного ряду. Ендоотбеліваніе швидко і надовго вирішує цю проблему.

Вартість на внутріканальне відбілювання зубів

Найменування послуги

Вартість

 

внутріканального відбілювання одного зуба (США) 600,00 грн