Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Домашнє відбілювання зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Білосніжна і доглянута усмішка — один з доданків успіху сучасної людини. Саме тому так багато охочих звернутися в стоматологічну клініку для відбілювання зубного ряду. Зараз отримати сліпучу посмішку можна і в домашніх умови під наглядом лікаря-стоматолога. Спеціальні капи для домашнього відбілювання зубів, виготовлені на замовлення або стандартні, можна купити в стоматології. Ось тільки дуже важливо звернутися до відому клініку, щоб отримати сертифікований товар, а також попередньо проконсультуватися у фахівця, з питання ефективності обраного методу і відсутності протипоказань.

Суть процедури домашнього відбілювання

Найкраще, якщо каппа буде створена за формою щелепи (для вас індивідуально), що вона максимально стикалася з зубами. Після того, як каппа буде виготовлено необхідно купити відбілюючий гель. Його наносять на поверхню капи і одягають на зуби. Використовують від декількох хвилин до декількох годин. Результат буде залежати від загального стану емалі.

Переваги та недоліки

Головною перевагою буде можливість відбілювання зубів в домашніх умовах. Результат буде радувати протягом 1-3 років. Існує ймовірність повтору процедури. Метод недорогий і простий в домашньому використанні. Ефективність результату в 10 разів перевищує позитивний ефект від застосування відбілюючих зубних паст. Каппа виготовляється один раз і єдиним витратним матеріалом буде гель, на який доведеться викласти згодом гроші.

Недоліком методу буде тривалість процедури відбілювання, вона займає кілька годин вільного часу в день протягом однієї або двох тижнів. Також з недоліків — відсутність миттєвого результату. Чекати просвітління емалі необхідно мінімуму тиждень.

Протипоказання до методу

Неприпустимо відбілювання зубів таким способом особам, які не досягли 14 років, оскільки в даний період ще триває формування зубів. Людям з підвищеною чутливістю зубів варто вибрати інший, більш щадний метод. Також неприпустимо вибілювати зуби при використанні кап годуючим мамам і вагітним. Важливо перед початком отримати консультацію у досвідченого стоматолога і купувати (замовляти) капи у відомій клініці для отримання максимальної ефективності результату відбілювання.

Вартість на домашнє відбілювання зубів

 

Найменування послуги

Вартість

Домашнє відбілювання Opalescence (США) (серія готових кап) 2500,00 грн