Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Елайнери для зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Красива посмішка — мрія будь-якої людини незалежно від статі або віку. Рівні і ідеально розташовані зуби, правильний прикус зустрічається вкрай рідко. Найчастіше присутні незначні відхилення в правильному розташуванні зубів, рідше неправильне співвідношення прикусу і диспропорція в розмірному співвідношенні верхньої і нижньої щелепи. Сучасна стоматологія може запропонувати виправити подібну проблему за допомогою спеціальних пристроїв — елайнеров.

Виправлення і вирівнювання прикусу елайнери

Елайнери для зубів є накладки на зуби, які виготовлені з прозорого силікону. За рахунок постійного носіння подібної конструкції досягається вирівнювання зубного ряду і правильне розташування прикусу. Згідно рекомендацій фахівців, елайнери не можна знімати на більш ніж 4 години на добу. Дозволено видаляти їх з порожнини рота на час прийому їжі і проведення гігієнічної чистки вранці і ввечері.

Елайнери для вирівнювання зубів допоможуть, якщо присутній певний перелік патологічних станів, зі з боку ортодонтического розташування зубів:

1. Наявність значних проміжків, трьом, діастеми.
2. Відсутність вільного місця на ясенний поверхні, витіснення зубів з зубного ряду.
3. Мезіальний прикус — коли нижня щелепа виступає далеко вперед по відношенню до верхньої.
4. Глибокий прикус, коли верхня щелепа значно видається вперед над нижньою.
5. Перехресне патологія прикусу, коли частина зубів випирає, а частина входить в середину іншої щелепи.

При наявності більш складних патологій, лікування проводиться в традиційній тематиці носіння брекет-системи та лінгвальних утримують конструкцій.

Переваги елайнерів

Елайнер-оптимальний варіант, для тих хто не хоче ризикувати своїм посмішку зайвого увазі Прозорий зовнішній вигляд виключає візуалізацію на відстані від 1 м для оточуючих. Крім того, на відміну від традиційних брекетів елайнери для зубів ціна, на які може бути більш доступною, можуть бути використані в терапії як для дорослих так і для дітей. Також, елайнери:

  • естетичне сприйняття;
  • легке і швидке звикання, відсутність натирання і дискомфорту;
  • надійно фіксується;
  • відсутність можливих алергічних проявів;
  • швидкий результат лікування;
  • легкий догляд і гігієна, яка полягає в чищенні звичайною зубною щіткою і промиванні водою;
  • можливість паралельного відбілювання в процесі носіння системи.

Чому варто встановити елайнери в стоматології Mydent?

Встановити елайнери ціна, на які формується за рахунок тривалості і складності лікування, можна в стоматологічній клініці Mydent. Перед початком курсу доктор обов’язково проведе огляд ротової порожнини, при наявності проблем зі здоров’ям зубів або ясен, лікування показано після проведення санації та терапевтичних процедур. Після проводитися фотофіксація первинного стану прикусу, знімається зліпок. Після виготовляються самі елайнери. В середньому їх близько 30 штук на річний курс. Встановлюючи елайнери за вигідною ціною в Києві, в клініці Mydent, гарантовано можна отримати якісне лікування.

Вартість встановлення елайнерів для вирівнювання зубів

Найменування послуги

Вартість

Курс лікування на капи Orthosnap / INVISALIGN 140 000 долл