Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Естетична стоматологія

Запис до лікаря
Wait, please...

Естетична стоматологія спрямована на те, щоб Ваші рівні здорові зуби виглядали «по-голлівудськи». Рівень сучасної стоматології дозволяє в стислі терміни виправити дрібні дефекти зубів і надати їм білосніжного сяйва.

Очевидно, що гарна посмішка зробить привабливим будь-яку людину. А, значить, істотно підвищує і популярність цієї людини в суспільстві. Саме тому сьогодні всі прагнуть до того, щоб зробити посмішку красивою і приємною. Перший крок на шляху до успіху;) лежить через кабінет естетичної стоматології.

Досвідчений фахівець допоможе оцінити загальний стан зубів, адже без елементарної гігієни і здорового стану порожнини рота про красиву усмішку можна забути. Якщо зуби не потребують лікування і здоров’я навколозубних тканин дозволяє думати тільки про зовнішній вигляд, в кабінеті естетичної стоматології розробляється план вдосконалення зубів. До рівня ідеальної «голлівудської» посмішки!

Важливо знати: ідеальна посмішка для кожної людини своя і створюється індивідуальними пропорціями про які більш детально Вам розповість фахівець.

З найбільш частих проблем, які заважають посміхатися впевнено, естетична стоматологія з легкістю ліквідує:

 • Дрібні нерівності зубного ряду (неправильне розташування окремо  зуба);
 • Сколи та тріщини в емалі;
 • Жовтий або сіруватий колір зубів;
 • Неправильну форму зубів;
 • Каріозний процес під старими пломбами;
 • Висоту коронкової частини зубного ряду (це допомагає поправити так звану «ясеневу посмішку», яка виникає, коли при посмішці видно ясна на верхній щелепі).

Відбілювання зубів вирішує проблему жовтизни / сірості зубного ряду. Перед процедурою відбілювання необхідно провести діагностику, щоб з’ясувати причину зміни кольору зубної емалі (можливо причини і немає, просто від природи жовтуваті зуби, а якщо і є причина — то це пігментуючі напої або їжа (кава, чай, вино червоне і т. д. ; куріння; тріщини емалі), повне обстеження порожнини рота (ясна, зуби). Виходячи з отриманих даних, досвідчений фахівець вибирає відбілюючу систему, яка найбільш підходить пацієнту в даному випадку. Безпосередньо вже перед самим відбілюванням йде обов’язкова професійна чистка зубів. До і після процедури відбілювання проводиться ремінералізуюча терапія (зміцнення зубної емалі для її оздоровлення, зниження чутливості зубів, плюс зберігає ефект відбілювання на довше).

Розрізняють такі види професійного відбілювання зубів (в клініці або вдома під контролем лікаря):

 • Фотовідбілювання;
 • Лазерне відбілювання;
 • Внутрішньоканальне відбілювання;
 • Домашнє за допомогою кап.

Фотовідбілювання — різновид хімічного відбілювання, передбачає використання спеціального гелю з 30 — 35% перекисом водню, який активується світлом (галогеновими, ультрафіолетовими або світлодіодними лампами).

Спочатку визначається колір зубів пацієнта за допомогою стандартизованої шкали VITA;

Потім проходить кріплення щічного ретрактора (забезпечує хороший доступ до зубних рядів); Ясна покриваються захисною речовиною (називається рідкий коффердам), а зуби — відбілюючим гелем;

Потім зубні дуги просвічуються лампою протягом 15-30 хвилин;

Після цього відпрацьований гель змивається і наноситься гель для зняття чутливості зубів, як завершальний етап процедури (процедура повторюється при необхідності, і залежить від бажаного результату);

В цілому, процедура фотовідбілювання триває близько години.

Лазерне відбілювання — різновид хімічного відбілювання, здійснюється за допомогою спеціального гелю:

Перші три етапи аналогічні фотовідбілюванню.

Потім гель наноситься на передню поверхню зубів.

Лікар активує його за допомогою лазерного променя, обробляючи лазером кожен зуб протягом 1 — 2 хвилин.

Зазвичай процедура займає близько 20 хвилин.

Внутрішньоканальне відбілювання показане тільки неживим (депульповані) зубам, якщо тверді тканини зуба не піддаються зовнішньому відбілюванню, а також в разі фарбування твердих тканин зуба в результаті пломбування зубного каналу фарбувальними матеріалами.

Перед процедурою стоматолог виявляє причину зміни кольору і за допомогою рентгена оцінює якість проведеного раніше лікування каналів.

Після цього знімається стара пломба і при необхідності усуваються уражені вторинним карієсом тканини.

Устя кореневих каналів ретельно очищаються від фарбувальної пасти і ізолюються спеціальною прокладкою.

У простір, який звільнився, поміщається відбілюючий гель, і зуб закривається тимчасовою пломбою.

На повторному прийомі лікар оцінює отриманий результат. Якщо бажаний колір не досягнутий, то  відбувається повторна установка нової порції гелю.

Після того, як вдалося досягти необхідного кольору, проводиться повна реставрація зуба.

Домашнє (професійне) відбілювання здійснюється за допомогою спеціальних кап, які Вам індивідуально виготовляють в клініці або серії стандартних одноразових кап (йдуть в спеціальному наборі для відбілювання посилання на прайс).

Курс і тривалість носіння кап Вам допоможе підібрати фахівець.

Обов’язковою умовою перед проведенням курсу відбілювання, є як завжди незамінна процедура — професійна гігієна порожнини рота, а також визначення початкового кольору зубів, обговорення прогнозованого і бажаного результату і ремінералізуюча терапія.

У середньому курс триває від 1-3 тижнів.

Важливо знати!

Результат після відбілювання на 100% залежить від Вас. На 30% від особливостей організму, і на 70% від того, як Ви будете відноситься до зубів. Необхідно суворо дотримуватися всіх рекомендацій стоматолога після процедури відбілювання:

Після відбілювання зубів перші 48 годин не рекомендується курити, пити червоне вино або каву, а також вживати будь-які продукти з сильним забарвлюючим пігментом, наприклад, червоні ягоди, буряк та ін.

Приходити на професійну гігієну мінімум 1 раз в 6 місяців.

Використовувати індивідуально підібрані засоби особистої гігієни порожнини рота (паста, щітка, ополіскувач).

Відбілюванню НЕ підлягають композитні реставрації і пломби, металокомпозитні, металокерамічні, керамічні коронки.

Усі пломби і коронки після відбілювання необхідно буде замінити на більш світлі. Адже старі реставрації та пломби відповідають Вашому відтінку зубів ДО відбілювання, а після будуть виглядати вже трохи темніше.

Заміна пломб і реставрацій, перепротезування новими коронками і мостами здійснюється не раніше ніж через 14 днів після закінчення процедур відбілювання. Крім цього, важливо розуміти, що результат відбілювання зубів при однаковій методиці відбілювання завжди буде відрізнятися у пацієнтів, виходячи з індивідуального кольору емалі.

Для реставрації зубного ряду і усунення дрібних дефектів використовуються вініри, люмініри і компоніри.

Вініри — це рішення для тих, хто жадає посміхатися, як знаменитості з обкладинок глянцю. Саме установка вінірів дозволяє створити досконалу посмішку, яку прийнято називати «голлівудською».

Що це таке?

Вініри розрізняють прямі і непрямі. Непрямі — це тонкі керамічні пластини, які кріплять на фронтальну повехню зуба. Пластина дозволяє поліпшити колір і форму зуба, так як підбирається індивідуально. Вініри можуть бути прозорими і напівпрозорими. Що стосується кольорової гамми, то ці пластини запропоновані в 50 відтінках білого;). У сукупності вініри дозволяють удосконалити Ваш зубний ряд, виходячи з індивідуальної природної форми і кольору зубів. Прямі вініри це поступово твердіючий композитний матеріал, який стоматолог наносить пензликом.

Вініри рекомендують:

 • Якщо колір зубів неможливо змінити за допомогою відбілювання;
 • Якщо треба відновити сколений зуб (наприклад, після травми);
 • Якщо спостерігаються тріщини зубної емалі;
 • Якщо не влаштовує форма зубів;
 • Якщо необхідно закрити проміжки між зубами (іноді це можливо без тривалого ортодонтичного лікування).

 

Як встановлюють непрямі вініри:

Для початку необхідно провести професійну чистку і спеціальну підготовку зубів під вініри (злегка сточується емаль).

Потім відбувається зняття відбитків, на підставі яких виготовляється точна модель Вашого зубного ряду. По ції моделі виготовляються вініри. Під час виготовлення постійної роботи, пацієнт ходить з тимчасовими вінірами (з пластмаси або композитного матеріалу).

При повторному візиті до лікаря відбувається фіксація вінірів на поверхні зубів за допомогою спеціального клею. Тепер вініри є невід’ємною частиною Ваших зубів.

Важливо знати! Вініри не встановлюють при неправильному прикусі, а також на зуби з неодноразовим пломбуванням або на зуби до яких раніше застосовувалося лікування кореневих каналів.

Люмініри подібно вінірами представлені білими пластинками, які аналогічно виготовляються за зліпком і наклеюються на зуби. Однак в цьому випадку немає необхідності сточувати зубну емаль. Показання до люмінірів індивідуальні, також допоможе прояснити це питання безпосередньо фахівець в даній області.

Компоніри — фабрично змодельовані композитні вініри, що імітують емаль, дозволяють створити більш природну посмішку, на відміну від люмінірів, оскільки прозорі і мають блиск який подібний до природного. Вони кріпляться на зуби після легкої полірування емалі за допомогою клею. Це надає зубам гарний рівний глянцевий колір.

 

Акція від MyDent на вініри і люмініри

Прикраси на зуби (скайси) були популярні на початку нульових. До сих пір багато клінік пропонують і навіть рекомендують своїм пацієнтам скайси. Але фахівці нашої клініки виступають за природну красу посмішки. Ми впевнені, що немає нічого більш красивого, ніж ідеально рівні зуби з правильним прикусом і білосніжним кольором посмішки, який гармонійно підходить Вашому типу зовнішності. Клініка Mydent створює посмішки, які прикрашають, а не відволікають увагу;)

Прийом в нашому кабінеті естетичної стоматології подарує Вам сліпучу красу посмішки, яка стане квитком в  успішне життя!

Посміхайтеся впевнено!