Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Фторування зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Фторування емалі зубів — це популярна процедура збагачення кальцієм і зміцнення зубів. Дана процедура організовує стійкість зубів до агресивних зовнішніх факторів. Збагачені фтором зуби менше піддаються каріозною захворювань, зменшують ймовірність їх подальшого руйнування і робить емаль менш сприйнятливою до будь-яких агресивних середовищ, особливо мова йде про кислу.

Процедура глибокого фторування зубів

Глибоке фторування зубів є одним з найбільш ефективних методів для профілактики карієсу. Така процедура відрізняється від звичайної тим, що фтор буде проникати в більш глибокі шари емалі, роблю сам зуб сильніше захищеним. Процедура абсолютно безболісна і не вимагає амнезії. Саме тому стоматологи часто пропонують даний метод для захисту молочних зубів від каріозного руйнування, таким чином захищаючи постійні зуби.

Процедура дуже проста. Вона полягає в обробці емалі спеціальним речовиною, який містить фториди в достатній кількості для насичення емалі зуба. По завершенню процедури зуб стає більш міцним практично в 10 разів. Для підтримки зубів необхідно звертатися до процедури 1 або 2 рази на рік. Результатом стане захист зубів і відсутність необхідності лікувати зуби від карієсу. Процедура проходить виключно в стінах клініка і тривалість її становить всього 1-2 хвилини. Таке періодичне лікування дозволяє відсунути необхідність відвідування лікаря практично на 5 років.

Навіщо робити фторування зубної емалі

Насправді більшість наших пацієнтів потребують фторування зубів і додаткового зміцнення емалі. Основними показниками для додаткового захисту зубної емалі є карієс і підвищена чутливість до різних середовищ: кисла, холодна, гаряча їжа. Головна необхідність для зміцнення зубів — недолік фтору і кальцію в емалі. І саме такі зуби часто страждають від зовнішніх факторів, швидко руйнуються, легше піддаються захворюванням ясен і самих зубів. В даному випадку фторвмісні речовини для зміцнення емалі не просто показані, вони необхідні, щоб зуби були здоровими максимально довгий час.

Фторування зубів — вартість процедури в Києві

Вартість процедури фторування зубів & nbsp; цілком виправдана. Адже, це економія коштів і вкладення в майбутні. Укріплення зуби будуть вимагати додаткового лікування в рази менше, вони стануть здоровими і менш чутливими. Адже, людям з чутливими зубами складно, оскільки нестерпний біль чекатиме після гарячого чаю або холодного морозива. І тепер не потрібно буде себе обмежувати. Фторування зубів стає кращим способом зробити життя більш безтурботним.

Наша клініка гарантує абсолютну безболісність і безпеку такої процедури. Наші фахівці готові зробити роботу швидко і якісно. Більшість вважає фторування зубів невиправданим, але, та користь і захист зубів зможе в подальшому заощадити гроші на додаткові візити до лікаря.

Вартість фторування зубів в клініці MyDent

 

Найменування послуги

Вартість

Глибоке фторування зубів (1 щелепа) 300,00 грн
Глибоке фторування (одного зуба) 100,00 грн