Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Керамічні брекети

Запис до лікаря
Wait, please...

Брекети з кераміки — одна з найбільш доступний і затребуваних систем в сучасній стоматології. Вони відносяться до вестибулярному типу і кріпляться із зовнішнього боку зубів. Головною їх перевагою є колір, який підходить до будь-якого відтінку емалі. За рахунок такого властивості брекет-система не так кидається в очі і не так помітні. Керамічні брекети визнані найбільш естетичним варіантом у всьому світі.

Керамічні лігатурні брекети

Особливістю лігатурних брекет-систем є особлива конструкція, яка дозволяє утримувати дугу в обраному положенні за допомогою спеціальної лігатури. Таким чином, попереджається вислизання дуги з скоб. Лігатури для керамічних брекетів виготовляють переважно з металу, але, можна зустріти системи на основі гуми або пластику. Пацієнт може самостійно вибирати матеріал для лігатури або ж довіритися рекомендаціям стоматолога. Також, в правах пацієнта — вибір кольору лігатур. Лігатурні брекети — найбільш класичний варіант в стоматології, який буде закріплюватися на передній частині зубів.

Вартість установки керамічних брекетів

Найменування послуги

Вартість

 

Лікування однієї щелепи керамічної брекет-системою 10 000,00 грн

Варто відзначити, що деякі види викривлення прикусу можна виправити виключно при використанні лігатурних брекетів. Еластичність матеріалів зменшить неприємні відчуття в момент носіння системи. Доступна ціна, при перевіреної роками надійності лігатурних систем робить такі брекети найбільш ефективними в стоматології.

Перевага установки керамічних брекетів в стоматології MyDent

Хоч ціну встановки керамічних брекетів в Київ не можна назвати найбільш бюджетним варіантом виправлення кривизни зубів, все одно, дані системи відносяться до найбільш популярним в стоматології MyDent завдяки вираженим перевагам:

  • Вони практично непомітні на зубах, що помітно збільшує питання естетичності;
  • Керамічні брекети стійкі до зміни кольору і утворення плям, навіть після тривалого носіння;
  • Надійно фіксуються на зубах;
  • Не викликають алергічних реакцій і не шкодять емалі;
  • Зручні для пацієнта;
  • Чи не будуть травмувати слизові оболонки.

Поряд з масою переваг важливо, щоб керамічні брекети киев були встановлені в професійній стоматології MyDent. В руках кращих фахівців час, проведений в кріслі стоматолога, пройде максимально швидко і без зайвого травматизму, дискомфорту, болю. Досвідчені руки лікаря дозволять домогтися більшої ефективності за максимально короткий період. Грунтуючись на великому досвіді, стоматологи клініки підберуть найкращі матеріали та підкажуть щодо подальшого догляду за брекет-системою.