Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Керамічні вкладки на зуб

Запис до лікаря
Wait, please...

Якщо ви є пацієнтом стоматологічного кабінету, то не з чуток знаєте, що таке пломба. Незважаючи на те, що сьогодні існує декілька видів пломб для зубів, не одна з них не є довговічною. Через 2-3 роки навіть дорога фотополімерна пломба може зруйнуватися і посипатися, і людині знову доводиться звертатися за допомогою до стоматолога.

Однак, медицина не стоїть на місці і може порадувати пацієнтів такими новими досягненнями, як керамічні вкладки на зуб, які на відміну від пломб мають ряд істотних переваг, і тому зуміли завоювати довіру, як у лікаря, так і у пацієнта.

Чим керамічна вкладка відрізняється від звичайної пломби

Щоб краще розібратися в чому ж головні відмінності керамічної вкладки на зуб від звичайної пломби, наведемо основні переваги.

  • Виберіть виготовляються з кераміки. Це досить міцний матеріал, який не відколюється і не стирається, здатний витримати великі механічні навантаження навіть при жуванні твердої їжі. І тому не дивно, що середній термін служби керамічної вкладки 10 років.
  • Кераміка не темніє, і здатна ідеально повторити колір, форму і відтінок зуба. Завдяки таким перевагам можна досягти природної краси зуби. Ви можете сміливо посміхатися, тому що ніхто зі сторонніх осіб і не здогадається, що у вас керамічні зубні вкладки.
  • Керамічна вкладка на дає усадкі.Можно з 100% упевненістю говорити про те, що керамічні вкладки — це сучасне відновлення зуба без зайвого болю, витрат.

Установка керамічної вкладки на зуб в стоматології Mydent

І найголовніше питання: «Де відбувається установка керамічних вкладок». Безумовно, не кожна стоматологічна клініка візьметься за даний процес.

  • По — перше: важливо правильно вкладку виготовити по відбитку, який знімається з причинного зуба.
  • По — друге: виходячи з проблем, лікар підбирає для пацієнта той чи інший вид вкладки на зуб.

З огляду на всі ці моменти, фахівці стоматології Mydent, які мають великий досвід в лікуванні зубів, протезуванні, готові надати на високому рівні послугу по встановленню керамічної вкладки на зуб. Однак, перед цим пацієнту будуть проведені наступні процедури:
— видалення карієсу, старої пломби, зняття відбитка і установка тимчасової пломби;
— виготовлення в лабораторії по відбитку вкладки шляхом фрезерування або пресування;
— примірка і фіксація вже готової конструкції на зубі.
Фахівці стоматології Mydent допоможуть вам зробити вашу посмішку здоровою і красивою на довгі роки.

Найменування послуги

Вартість

Суцільнокерамічна вкладка 5500,00 грн