Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лазерне відбілювання зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Лазерне відбілювання зубів — ефективний і сучасний метод роздобути сліпучу посмішку. Сама процедура проводиться лише в умовах клініки і виконується тільки досвідченим стоматологом. Дуже важливо, щоб клініка, де можуть провести таку процедуру була відомою, а лікар мав досить практики в даній галузі. Саме в такому випадку результат буде позитивним і ймовірність негативного впливу на емаль була зведена до нуля.

Лазерне відбілювання зубів показання

Насправді емаль має пористу структуру, тому швидко вбирає пігменти з навколишнього середовища (харчові продукти, шкідливі звички). Згодом емаль починає темніти, на ній з’являються непривабливі плями, з якими не в силах впорається ультразвукова хвацько хімічне очищення в стоматології. Ймовірно, що інші відомі методи впливу і дадуть позитивний ефект. Але діяти вони будуть виключно поверхнево. А жовтий дентин все одно буде просвічуватися через вибілену емаль. Його колір закладається генетично і строго індивідуальний. Тому, більшості людей неможливо домогтися білосніжної усмішки звичайними побутовими способами. Відростки жовтого дентину будуть поступово проростати в верхній шар емалі, зводячи до нуля всі зусилля. І тільки лазерне відбілювання зубів здатне подарувати гарну посмішку надовго.

Так, коли показано відбілювання зубів при використанні лазера:

1. Природжений насичено-жовтий або темний дентин;
2. Зміни кольору ряду або окремих зубів (наприклад, люди зі шкідливою звичної «куріння» мають жовті зуби передніх верхніх і нижніх зубів);
3. Якщо пацієнт бажає зберегти зуби і не травмувати їх іншими відомими методиками відбілювання.

Лазерне відбілювання зубів — шкідливо це?

Дана процедура відноситься до найбільш щадить для зубної емалі. Стоматолог забезпечить для пацієнта максимальні умови безпеки. І хоч лазерне відбілювання ціна цілком доступна, все одно існують деякі протипоказання до даної процедури:
1. Вагітність і період лактації;
2. Хронічні захворювання організму, особливо проходять в гострій формі;
3. Рідкісне захворювання під назвою «ерозія емалі»;
4. Дитячий вік до 16 років, коли зуби ще знаходяться на стадії формування;
5. Пульпи збільшеного розміру;
6. Алергічні реакції на складові, схильність до алергій.
Варто відзначити, що більшість протипоказань несуть в собі тимчасовий характер, а це означає, що, привівши своє здоров’я в порядок або норму, можна сміливо приступати до наведення краси.

Скільки коштує лазерне відбілювання зубів в Києві?

Більшість вважає, що лазерне відбілювання зубів ціна занадто висока. І частіше звертаються до більш бюджетним варіантам побутового відбілювання. Але вартість послуги може істотно відрізнятися. На цей фактор впливає кількість зубів для відбілювання (найчастіше потребує цього один зуб або передній ряд), наявність допоміжних процедур в разі необхідності, професіоналізму лікаря і загальної цінової політики стоматологи.
Наша клініка працює в середньому ціновому сегменті, пропонуючи виключно професійних лікарів і тільки якісне обладнання. Ми стежимо за репутацією нашої фірми, тому повністю відповідаємо за кожну вкладену монету. Тому, якщо ви бажаєте економити на майбутніх вкладення, то варто зробити один раз відбілювання лазером, але якісно.

Ряд переваг і недоліків лазерного відбілювання зубів

Критичними перевагами даного методу є швидкість проведення процедури. Наприклад, на фотовибілювання витрачається більше часу. Також важливим фактором стає висока ефективність процедури. Додатково лазерне відбілювання зубів визнано в усьому світі одним з найбільш безпечних способів впливу на емаль зуба. Особлива структура променя попереджає його потрапляння на ясна і слизову, що попереджає ймовірність опіку.

З недоліків можна виділити той факт, що стоматолог сам контролює ступінь впливу лазера на зуб, тому так важливо довірити свою емаль досвідченого фахівця. При цьому не порадує висока вартість процедури, в порівнянні з іншими відомими методами відбілюючи зубів.

А вірогідні протипоказання?

Перш ніж прийти до фахівця на лазерне відбілювання зубів важливо переконатися, що така процедура показана і повністю сумісна зі станом здоров’я. Так неприпустимо проводити відбілювання лазером вагітним і жінкам в період лактації, при виявленні алергії на гель, людям до 16 років і страждають на флюороз (перевищення норми фтору в організмі). Якщо нічого з перерахованого вище не виявлено, то сміливо можна звертатися в відому клініку і до досвідченого стоматолога.