Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лікування карієсу молочних зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Дітлахи — наше все. Ми оточуємо їх завидною теплом і батьківською турботою, охороняючи від різних неприємностей і побачивши найменші ознаки нездужання у свого чада відразу біжимо до лікаря. Однією з ситуацій, якій піддається дитячий вразливий організм, є небажане подія з зубками.

Лікування карієсу у дітей

Турботливі батьки намагаються вберегти їх від усіх напастей, в тому числі і від шкідливого карієсу. Щоб убезпечити посмішку свого чада потрібно дотримуватися правил гігієни, а також відвідувати стоматолога. Явище являє собою захворювання, що зустрічається однаково у людей різного віку.
Воно характеризується явним руйнуванням емалі і тканин, які відбуваються після наклёвиванія, коли набирає обертів серйозний осередок нестачі мінералізації з розростанням не естетично дефекту у вигляді темної канавки. Нині є лікування молочних зубів у дітей за ціною, яка вас однозначно влаштує, тому рекомендуємо відвідати стоматологію Mydent.

Карієс молочних зубів і його наслідок

Причинами можуть бути:
1. Надзвичайно небезпечна і хвороботворна мікрофлора в роті.
2. Неконтрольоване вживання вуглеводів (солодощів).
3. Якість слиновиділення.
4. Присутність недуг, що провокують його.
5. Рівень фтору у воді.
6. Екологія.
7. Патології.
8. Недостатня чистка або нехтування нею.

Він проявляється яскраво-білими або темними цятками, підвищена чутливість, гнильним запахом, а також появою «дірки». Вам можуть запропонувати корисне лікування каналів молочних зубів за ціною, яка вас повністю влаштує. Відразу після появи вельми тривожних симптомів, потрібно терміново йти на прийом до лікаря.

Відкладання візиту може вкрай негативно позначитися на їхньому фінансовому стані, супроводжуючись непередбаченими ускладненнями. Наслідками малоприємного явища, якщо його не пустити на самоплив, є виникнення ускладненого пульпіту.

Лікування пульпіту молочних зубів у дітей

Методами лікування несподіваного захворювання є консервативний і хірургічний методи. Перший має на увазі використання для видалення винуватця проблеми обладнання, за допомогою якого забираються уражені ділянки. Це може бути застосовано в разі нескладного карієсу, коли зубок ще можна врятувати.
А ось другий характеризується новітньою технологією лікування під назвою інфільтрація. Місце, яке уражено карієсом, підлягає обробці розчином соляної кислоти, після чого промивається чистою водою і далі покривається композиційним матеріалом. Після всіх маніпуляцій проводиться фотополімеризація з використанням спеціалізованого обладнання.

Є ще один не менш дієвий метод — атравматичний. Тут не задіюється бормашина, а застосовуються два гелю, що розкладають колагенові волокна і тканини зуба. Після цього вони підлягають усуненню за допомогою набору інструментів. Якщо вас зацікавила наша клініка, то ви можете записатися лікування карієсу молочного зуба ціна на яке вас повністю влаштує.

Лікування карієсу молочних зубів у дітей в стоматології Mydent

На превелике щастя, сьогодні лікування карієсу можна проводити за допомогою декількох методик, вибрати яку ви можете самі, краще не запускати проблему і вчасно показуватися фахівця. Особливо це стосується маленьких непосид, які можуть нехтувати правилами особистої гігієни зубів і, в підсумку, отримувати неприємні подарунки у вигляді карієсу. Нагадаємо, що він розвивається за рахунок певних мікроорганізмів, таких як стрептококи, актиноміцети, а також навіть лактобактерії.
У дітей раннього віку він є інфекційним захворюванням, яке передається йому від матері, у якої він, природно, мається на занедбаному вигляді. Тому важливо проводити не лікування карієсу зубів у дітей, а проводити профілактику і вчасно ходити до стоматолога.

Батькам важливо контролювати стан порожнини рота дитини, щоб в майбутньому уникнути неприємних недуг. Ефективне лікування молочних зубів у дітей в клініці вам забезпечено, якщо раптом ви виявите його у свого чада. Звертайтеся вчасно, оскільки якщо буде пульпіт зуба у дитини лікування якого буде довгим.

Вартість лікування карієсу молочних зубів у клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

 

Тимчасова пломба (паста) 100,00 грн
Постановка пломби з стеклоиономерного цементу 400,00 грн
Постановка пломби з композитного матеріалу 500,00 грн