Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лікування пародонтиту

Запис до лікаря
Wait, please...

Пародонтит — лікування в стоматології

Пародонтит — це запалення тканин пародонту, що утримують зуб. До них слід віднести кістка, ясна, слизову оболонку і зв’язки. При цьому захворюванні відбувається руйнування опорного апарату зуба. Саме тому у багатьох людей випадають зуби на старості років. Викликають хвороба мікроорганізми, які живуть у роті людини. Варто зауважити, що пародонтит є одним з найбільш часто зустрічаються захворювань порожнини рота. Випереджає його тільки каріозна поразка зубів.

Причини розвитку пародонтиту поки не досліджені до кінця. При цьому, істотне значення в розвитку даного захворювання має:

  • спадковість;
  • дії хвороботворних бактерій, що накопичуються в роті і розмножуються в зв’язку з недотриманням гігієни ротової порожнини;
  • наявність бактеріального нальоту, якщо його регулярно не усуває;
  • запальні процеси ясен.

На спосіб лікування ясен впливає стадія самої хвороби. Найчастіше лікування пародонтиту передбачає комплексне лікування, в тому числі місцеве, хірургічне, ортопедичне і консервативне. Високоякісне лікування пародонтиту забезпечує клініка MyDent. Наші кваліфіковані фахівці проведуть максимально ефективне лікування хронічного, генералізованого або гнійного пародонтиту в найкоротші терміни.

Симптоми і лікування пародонтиту

Є кілька симптомів, що визначають розвиток пародонтиту. Це захворювання проявляє себе по-різному, виходячи з того, на якій стадії воно знаходиться. Найчастіше при пародонтиті починають кровоточити ясна. Крім цього, вони можуть свербіти, пульсувати, зуби стають рухливими, відчувається дискомфорт в процесі пережовуванні їжі, присутній неприємний запах з ротової порожнини.

Якщо не вилікувати хворобу на початку розвитку, вона почне прогресувати: зуби стануть ще більш рухливими, їх шийки придбають високу чутливість. Якщо на цьому етапі хворий не прийме ніяких заходів, не виконає дії місцеве лікування, це може спричинити за собою втрату здорових зубів.

Існують різні способи лікування пародонтиту. Але не має ніякого сенсу намагатися вилікувати пародонтит народними засобами. Хворий лише втратить час і посилить тяжкість хвороби. Виявивши у себе симптоми пародонтиту, слід обов’язково звернутися до фахівця і провести хірургічне або будь-яке інше лікування.

Звернувшись до нас, ви зможете легко переконатися в тому, що медикаментозне лікування в умовах нашої клініки має досить-таки сприятливий прогноз завдяки інноваційним технологіям, високотехнологічного обладнання (ми працюємо лазером) і професіоналізму наших співробітників. Стоматологічна клініка MyDent допоможе позбутися від всіляких чинників розвитку захворювання, знайти гарну посмішку, свіжий подих і впевненість в собі.

Скільки коштує лікування пародонтиту?

З’ясувати, скільки коштує лікування пародонтиту без очного відвідування та огляду фахівця практично неможливо. Кінцева ціна залежить від безпосередньої стадії хвороби, необхідності хірургічного лікування і безлічі інших чинників. Крім цього, лікування передбачає і різні гігієнічні процедури.

Найменування послуги

Вартість

 

Складання пародонтальной карти 400,00 грн
Закритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (в області 2-х зубів) 350,00 грн
Закритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (в області 4-х зубів) 650,00 грн
Закритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (1 щелепа) 1 ступінь складності 1000,00 грн
Закритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (1 щелепа) 2 ступінь складності 1500,00 грн
Закритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (1 щелепа) 3 ступінь складності 2000,00 грн
Відкритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (в області 2-х зубів) 650,00 грн
Відкритий кюретаж, медикаментозна обробка пародонтальних кишень, лікувальна пов’язка (в області 4-х зубів) 1200,00 грн
Шинирование 2-х зубів 650,00 грн
Медикаментозна обробка пародонтальних (ясенних) кишень в області 1 зуба (инстилляция, аплікація) 100,00 грн

Етапи лікування
Основні етапи позбавлення від пародонтиту:

  1. Професійна очистка зубів. Усунення відкладень на зубах — найважливіший крок при лікуванні пародонтиту. Він ефективно видаляє різні бар’єри, які не дозволяють ясен відновити початкове положення і добре обхопити зуби.
  2. Медикаментозне лікування. Після попереднього етапу ясна все ще продовжують кровоточити, тому необхідно використовувати антисептичні засоби для локального застосування. Ця необхідність обумовлюється підвищеною ймовірністю розширення запальних процесів та інфекцій на інші тканини.
  3. Хірургічне втручання. При важкій стадії недуги, коли запалення торкнулося кісткові тканини, потрібне хірургічне лікування, часто передбачає висічення ясен (гінгівектомія), промивання пародонтальних кишень ліками, позбавлення від каменів. Іноді проводиться імплантація замінників кісткових тканин або поєднання з колагеновими або синтетичними мембранами з метою реставрації опорного апарату зуба.

У клініці MyDent ви зможете отримати професійну консультацію та відповіді на всі ваші запитання щодо лікування і профілактики захворювання тканин пародонта з використанням інноваційних технологій і високотехнологічного обладнання. Крім цього, наші фахівці складуть для вас індивідуальний план лікування.

Догляд за яснами після лікування пародонтиту

Яку б неприємність і небезпека не був пародонтит, ротову порожнину можна захистити від цієї недуги, дотримуючись елементарних правил.

  1. Відвідування стоматолога не менше одного разу на півроку незалежно від того, чи є у вас симптоми якого-небудь захворювання в ротовій порожнині або ж немає. Висококваліфікований фахівець виявить пародонтит навіть на самому початку його розвитку.
  2. Грамотний і систематичний догляд за ротовою порожниною — найважливіший профілактичний захід. Необхідно чистити зуби два рази в день, використовуючи щітки середньої жорсткості і флос.
  3. Підтримка нормального стану порожнини рота на протязі всього дня. У цьому допоможуть ополіскувачі, надійно захищають від розмноження патогенних мікробів, наявність яких в мікрофлорі ротової порожнини дуже часто стає причиною появи пародонтиту.

Догляд за яснами після лікування такої недуги, як пародонтит, не вимагає особливих зусиль або тимчасових витрат. Потрібно тільки не забувати про те, що для того, щоб запобігти проблемам із зубами і яснами, слід регулярно за ними доглядати. Правильний догляд за порожниною рота, збалансоване харчування і планові відвідування фахівця допоможуть вам не допустити помилки і розвитку захворювання.