Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лікування пародонтозу

Запис до лікаря
Wait, please...

У галузі стоматології передове нововведення в лікуванні пародонтозу займає останнім часом саме терапія лазером. Такий метод є найбільш ефективним і дозволяє повністю вилікувати захворювання ясен навіть на запущених стадіях. Спробуємо розібратися, як саме працює цей диво-метод.

Лікування пародонтозу лазером

Сучасний лазерний апарат досить універсальний. Пародонтоз завжди вимагає саме комплексного лікування, в чому лазерна технологія, безумовно, була успішною.

Лазерний апарат при лікуванні пародонтозу дозволяє:

  • Провести повну дезінфекцію порожнини рота;
  • Чи безпечно і швидко видалити всі запалитися тканини, які призводять до зростання захворювання;
  • Очистити зубний камінь, не пошкоджуючи здорову поверхню зубів;
  • Акуратно згладити очищену поверхню ясен;
  • Провести шліфування і очищення відкритих шийок зубів.

Варто відзначити, що лікування за допомогою лазерного апарату дозволяє зробити великий обсяг робіт, за складністю які можна прирівняти до хірургічної операції, і при цьому відновлення тканин проходить набагато швидше.

Лікування пародонтозу в клініці MyDent

Сучасна лазерна апаратура дозволяє висококваліфікованим фахівцям MyDent проводити лікування пародонтозу в киеве швидко і ефективно. Завдяки новітньому обладнанню анестезія при процедурі лікування лазером не потрібно і поріг болю практично відсутня. Крім цього пацієнтові не доведеться після обмежувати себе в харчуванні і терпіти незручності від різних пов’язок, які після цієї процедури не потрібні. До того ж таке лікування є чудовою альтернативою антибіотиків, а ціни в стоматології MyDent стануть ще більш приємним сюрпризом для кожного нового або постійного клієнта.

Вартість лікування пародонтозу в клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

 

Закриття рецесії (в обл. 2-х зубів) з використанням власного сполучнотканинного трансплантата 6000,00 грн
Закриття рецесії ясен (в обл. 2-х зубів) з використанням Mucograft 1050,00 грн
Комплексна професійна гігієна порожнини рота за допомогою ультразвуку та апарату «Air Flow» (2 щелепи) + щітка Curaprox в подарунок & nbsp; 12000,00 грн
Професійна гігієна порожнини рота за допомогою Содоструйний апарату «Air Flow» (1 щелепа) 300,00 грн
Професійна гігієна порожнини рота за допомогою ультразвуку & nbsp; (1 щелепа) 300,00 грн
Професійне чищення (одного зуба) 100,00 грн
Глибоке фторування зубів (1 щелепа) 300,00 грн
Глибоке фторування (одного зуба) 100,00 грн
Підбір засобів гігієни для порожнини рота 100,00 грн

Профілактика пародонтозу

Важливим моментом є не тільки лікування даного захворювання, але і його профілактика. Специфікою пародонтозу є його різке розвиток, яке на ранніх стадіях помітно тільки фахівцеві. Саме тому кожні півроку необхідно обов’язково обстежитися у фахівця MyDent, який вчасно зможе запобігти розвитку цього захворювання і провести необхідні методи профілактики. До того ж на ранній стадії лікування буде коштувати набагато дешевше. Крім цього кожна людина повинна самостійно стежити за постійною гігієною рота і проводити необхідні процедури очищення поверхні зубів від з’являється зубного каменю за допомогою фахівця. Правильне харчування також дозволить скоротити рівень бактерій в порожнині рота і зменшить ризик виникнення таких захворювань.