Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лікування періодонтиту

Запис до лікаря
Wait, please...

Здорові зуби це не тільки приємне дихання, але і відсутність хворобливої реакції на прийом їжі, а також посмішка, якою можна пишатися. І що б зуби знаходилися в прекрасному стані, важливо дотримуватися гігієни порожнини рота і не забувати про відвідування стоматолога, який зможе виявити негативна зміна на початковій стадії і зробить ряд дій для їх усунення. Важливо не допускати ускладнень і захворювання, але якщо вони проявляються, і це періодонтит, то слід звернення до стоматолога як можна швидше.

Основні види періодонтиту і його симптоми
Виділяють кілька видів періодонтиту:

 • гострий
 • хронічний
 • гранулематозний

  Гострий — характеризується больовими симптомами та виникненням набряку ясна. Хронічний може не викликати больового синдрому або він буде малочувствителен. Але виділяється також загострення хронічної форми. Це може виникнути через зниження загального імунітету організму, наприклад в разі застуди. Гострий, також, можна поділити на серозний і гнійний, а хронічний на фіброзний і гранулюючих. Важливо, щоб періодонтит кореня зуба, лікуванням якого обов’язково в стоматологічній клініці, чи не було запущено. Чим швидше лікування буде надано, тим простіше і швидше лікаря виправити дефект зуба.

  Чому важливо лікувати періодонтит

  У клініці лікування підбирається виходячи зі ступеня поширення процесу, також враховується вік пацієнта і безпосереднє будова зуба. Спочатку необхідно звести нанівець запальний процес, як у кореня зуба, так і на верхівці. Важливо обробити канали та якщо до цього зуб був запломбований і видалити пломбу можливості немає, то застосовується хірургічне вплив. Після очищення каналу застосовується введення ліків в осередок, для припинення запального процесу. Найчастіше, якщо захворювання на запущено, можна врятувати зуб, запломбувавши його після лікування.

  Вартість лікування періодонтиту в клініці MyDent

  Найменування послуги

  Вартість

  Надання швидкої допомоги (пакет Анти-СНІД, анестезія, Девіт. Паста, тимчасова пломба, рентген) 580,00 грн
  Предендодонтіческое відновлення зуба 250,00 грн
  Тимчасова пломба (паста) 100,00 грн
  Тимчасова пломба з стеклоиономерного цементу 200,00 грн
  Накладення девіталізуючої пов’язки 80,00 грн
  Інструментальна та медикаментозна обробка одного кореневого 450,00 грн
  Повторна медикаментозна обробка кореневого каналу 100,00 грн
  Тимчасове пломбування кореневого каналу 150,00 грн
  Постійна пломбування кореневого каналу 350,00 грн
  Застосування матеріалу ProRoot MTA 500,00 грн
  Розпломбування кореневого каналу  
  — 1 ступінь складності 300,00 грн
  — 2 ступінь складності 400,00 грн
  — 3 ступінь складності 500,00 грн
  Витяг чужорідного тіла з кореневого каналу  
  — 1 ступінь складності 300,00 грн
  — 2 ступінь складності 400,00 грн
  — 3 ступінь складності 500,00 грн
  виникнути ускладнення з вийманням стороннього тіла або без позитивного результату 200,00 грн

  Періодонтит зуба лікування в стоматології

  Звернення до клініки MyDent дозволяє клієнту довіритися професійним стоматологам, які мають першокласним, європейським обладнанням, лікування яким зводить до мінімуму больовий синдром. До того ж, періодонтит зуба, лікування його займає мінімум часу, захворювання, з яким досвідчені стоматологи стикалися не раз і пацієнти залишалися з залікованих і відновленим зубом. Лікар оглядає хворий зуб і індивідуально вибудовує послідовність лікування в залежності від поширення і прогресування захворювання. Лікування та відновлення зуба в клініці MyDent не вимагає великих витрат. Лояльна цінова політика і професіоналізм стоматологів повернуть комфорт в порожнині рота і додадуть усмішці незрівнянну красу.