Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лікування зубів уві сні

Запис до лікаря
Wait, please...

Лікування зубів — процедура, яка сприймається більшістю людей, як хвороблива і неприємна. Особливо гостро до цього питання ставляться емоційні і уявні особистості, які вже при вході в кабінет дантиста відчувають панічний страх і знаходяться в стресовому і депресивному стані. У такій ситуації можна провести процедуру лікування уві сні.

Лікування зубів під наркозом

Дентофобія, страх перед лікувальними процедурами по відношенню до зубів, поширене стан, який в тій чи іншій мірі притаманне 90% населенню планети. Застосування препаратів, які здатні ввести в стан медикаментозного сну, дозволяє уникнути додаткової стресового навантаження на організм у людей з високим ступенем дентофобія.
Седация (медикаментозний сон) здійснюватися за рахунок введення в організм препаратів, які не належать до тяжких або наркотичних речовин. Вони не завдають шкоди організму і швидко виводяться з нього. Лікування зубів уві сні не впливає на діяльність мозку і нервової системи в наслідку. Свідомість при застосуванні стоматологічного наркозу не відключається.

Стоматологічна седація буває декількох видів:

— загальний наркоз;
— стан глибокого сну;
— поверхневий сон, з можливістю чути і виконувати вказівки лікаря.

Вибір виду седації здійснюється згідно первинного огляду, аналізу психологічного стану пацієнта, ступеня, складності лікувальних процедур, часу на проведення всіх необхідних маніпуляцій. Найчастіше в стоматології наркоз вводитися через:

— інгалятор (кисень і закис азоту);
— ротової порожнини, завдяки прийому перорально спеціальних препаратів;
— ін’єкційно, внутрішньовенно.

Переваги стоматології уві сні

Лікування під наркозом- досить поширена методика в стоматологічній практиці. Найчастіше застосовується для роботи з пацієнтами дитячої вікової групи. Але при індивідуальній низькою стресостійкості популярна і у дорослих пацієнтів.
Седация має багато позитивних якостей:

1. Застосовувані препарати м’яко впливають на організм.
2. Лікар без поспіху може ретельно пролікувати зуби дитині, не боячись його різких рухів і криків.
3. За один похід до стоматолога можна перелічити відразу кілька зубів.
4. Похід до стоматолога не асоціюється з болем і страхом.
5. В залежності від віку можна вибрати різні методики седації.
6. Пацієнт не втомлюється тримати відкритим рот, не виникає зайве слинотеча або блювотний рефлекс.

Седативна стоматологія в Києві — лікування зубів уві сні під наркозом

Лікування зубів без болю — реально. Для цього необхідно вибрати правильний підхід до вирішення проблеми. Стоматологічна клініка в Києві пропонує послуги лікування зубів під впливом медикаментозного сну. Найчастіше використовується інгаляція. При цьому пацієнт не повинен напередодні вживати спиртні напої або психотропні препарати. Процедура введення в сон проста, проводиться лікування за такою методикою в першій половині дня.
Після введення в стан напівдрімоти, проводитися місцева анестезія, при цьому пацієнт чує і виконує вказівки лікаря. Після припинення подачі газу, наркоз швидко проходить і пацієнт приходить до тями.