Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Лінгвальні брекети

Запис до лікаря
Wait, please...

Багато людей незадоволені своєю посмішкою час від часу замислюються про установку брекетів, проте незабаром відмовляються від цієї ідеї, через те, що грубі металеві пластини кидаються в очі ще сильніше, ніж нерівні зуби. Проте завдяки унікальній лингвальной технології такі конструкції тепер зовсім непомітні, адже встановлюються вони на внутрішню частину зубів. Поговоримо про це чудо-методі детальніше.

Лінгвальні невидимі брекети

Досвідчений фахівець стоматології MyDent без праці виготовить і встановить вирівнює конструкцію за найдоступнішими цінами. Така лингвальная брекет-система зовсім непомітна, а значить ніяких естетично неприємних моментів пацієнт відчувати не буде. Ще один плюс такої конструкції в тому, що пацієнтові не доведеться переривати лікування через будь-якого майбутнього події, яке вимагає гарної посмішки (наприклад, весілля), так, що лікування обов’язково буде ефективним і дасть очікувані результати навіть раніше, ніж пацієнт на це розраховує.

Оптимальний результат в даному випадку досягається завдяки можливості поетапного планування переміщення зубів в ідеальне положення. До того ж, на відміну від поширених вестибулярних систем, поставити лінгвальні брекети варто і тому, що вони не викликають запалення ясен або супутніх захворювань, а значить процес вирівнювання зубів пройде приємно і практично непомітно як для оточуючих, так і для самого пацієнта.

Перевага установки лінгвальних брекет-систем в клініці MyDent

Всі перераховані вище особливості далеко не єдині в даному випадку. Адже лінгвальні брекети вартість яких дійсно доступна зможуть дозволити собі люди навіть з невеликим заробітком. Варто відзначити ще й той факт, що дана система підійде і людям старше 25-ти років, адже як показує практика — вона дійсно дає приголомшливі результати навіть у дорослих пацієнтів. Так, що тепер ні вік, ні естетична сторона питання, ні вартість не зупинити вас від подарунка самому собі у вигляді красивої і здорової посмішки.

Сміливо звертайтеся в стоматологію MyDent. Адже з питання такої системи як лінгвальні брекети ціна Україна завжди радить звертатися саме до фахівців цієї перевіреної клініки. І наостанок ще один не менш приємний момент — загальна тривалість лікування за допомогою лингвальной системи становить зазвичай лише рік-півтора, навіть у дорослої людини. Так, що носити некрасиві, кидаються в очі конструкції по п’ять років більше не потрібно, що саме по собі не може ні радувати.

Вартість установки лінгвальних брекет-систем в клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

Лікування однієї щелепи лингвальной брекет системою 30 000,00 грн