Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Металеві брекети

Запис до лікаря
Wait, please...

Установка металевих брекетів в Києві

Металеві брекети — це найбільш доступний і універсальний варіант для тих, хто бажає виправити виражену кривизну зубів. Вони виготовляються з медичної нержавіючої сталі (сплав нікелю з титаном). Металева брекет система має досить складну конструкцію: підстава, яке володіє особливою гнучкістю (функція пам’яті), паз і крила. Металеві брекети можуть бути вестибулярними і лінгвальними. Перший варіант — класичний: система кріпиться із зовнішнього боку зубів. Лінгвальні брекет-системи встановлюються з боку мови. Крім цього, металеві брекети бувають лігатурними і безлігатурні. Лігатура — це підстава, на яке встановлюється паз і крила. Безлігатурні системи не мають підстави. це нововведення в стоматології. Їх часто називають як саморегулюючі брекет-системи.

Етапи установки металевих брекетів

1. Діагностика: виготовлення знімка зубного ряду, створення зліпків і відбитків, дослідження на артикуляторе;
2. Підготовка до процедури установки: фіксація брекетів на зліпку щелепи, перенесення створеної системи на капи. Даний етап може бути здійснений без присутності пацієнта;
3. Фіксація брекетів: професійне очищення зубів, промивання, просушування, протруювання, покриття праймером і адгезивом, фіксація брекетів на емаль, видалення надлишків клейової основи, світлова полімеризація. Даний етап — найвідповідальніший і вимагає високого професіоналізму стоматолога, знання всіх найдрібніших тонкощів роботи. Наприклад, видалення занадто великої кількості клею буде загрожувати попаданням між емаллю та брекетами шматків їжі.

Недостатнє видалення праймера і адгезиву сприятиме фарбуванню зубів і зіпсує зовнішній вигляд емалі.
Після цього стоматолог дасть рекомендації по домашньому догляду за металевою брекет-системою і призначить наступну дату зустрічі.

Перевага установки металевих брекетів в клініці MyDent

Установка брекет-систем — дуже відповідальний момент. І так важливо довірити цю процедуру професіоналові. Кожен етап установки вимагає уважності лікаря і достатнього досвіду. Фахівці клініки MyDent з великою відповідальністю підходять до такої роботи. Тільки у нас краще діагностичне обладнання, професійні лікарі-ендодонтії, різні види металевих брекет-систем, гарантія успішного лікування і гнучкі ціни. Фахівці стоматології MyDent будуть підтримувати пацієнта на кожному етапі лікування підказками і професійними порадами, щоб період носіння брекетів пройшов практично непомітно і був максимально комфортним.

Вартість установки металевих брекетів

 

Найменування послуги

Вартість

 

Лікування однієї щелепи металевої брекет-системою 7 000,00 грн-
9 000 грн