Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Металокерамічні коронки на зуб

Запис до лікаря
Wait, please...

Коронка являє собою незнімний ортопедичний об’єкт, який фіксується на зубі шляхом нанесення спеціального клейового складу. Установка коронки переслідує кілька цілей — з її допомогою здійснюють покриття пошкодженого зуба, вирішують естетичні проблеми і усувають дефекти зубного ряду. Дізнавшись від стоматолога про те, що потрібно установка коронки, пацієнт повинен прийняти рішення щодо вибору матеріалу, з якого вона буде виготовлена.
Останнім часом в стоматологічній практиці все частіше використовується металокерамічна коронка, ціна якої може бути уточнена в ході консультації з фахівцем. Вона виготовляється в індивідуальному порядку, шляхом зняття зліпка відповідного зуба у пацієнта.

Перевага установки металокерамічної коронки на зуб

Металокерамічні коронки в Києві затребувані неспроста. Вони мають ряд вагомих переваг перед аналогами. Серед них:
— естетичний зовнішній вигляд;
— довговічність;
— висока міцність;
— оптимальне співвідношення ціни і якості.

Конструкція коронки, що складається з литого металевого каркаса і зовнішнього керамічного покриття, дуже надійна. Вона дозволяє стоматолога легко зафіксувати ортопедичний об’єкт в зубному ряду. У деяких випадках для закріплення коронки навіть не потрібне проведення процедури депульпації, тому такий варіант вибирається пацієнтами як один з найбільш сприятливих і безпечних способів протезування.

Також варто відзначити ще одну особливу властивість металокераміки. Матеріал пропускає світло як природна зубна емаль, тому після протезування посмішка буде максимально природною. Але щоб досягти цього, стоматолога належить добряче попрацювати. Йому потрібно буде правильно зробити зліпок, вибрати форму для коронки, визначитися з її відтінком, а потім провести процедуру протезування, після якої пацієнт без збентеження зможе демонструвати гарну посмішку перед оточуючими.

Клініка Mydent встановлює тільки якісні металокерамічні коронки на зуби

Варто розуміти, що установка металокерамічної коронки, ціна якої залежить від складності роботи, виправдає очікування пацієнта в тому випадку, якщо всі супутні маніпуляції будуть проведені коректно. Уникнути розчарувань дозволить звернення в стоматологію Mydent, фахівці якої мають достатню кваліфікацію для бездоганного протезування. В процесі своєї роботи стоматологи використовують перевірені матеріали і інноваційне обладнання, тому якість протезування завжди на вищому рівні.
Після установки металокерамічна коронка за вигідною ціною Києві вимагає мінімального догляду. Пацієнту досить дотримуватися елементарних гігієнічних процедур для того, щоб очищати ротову порожнину, а також раз на півроку відвідувати стоматологічну клініку для перевірки здоров’я зубів і стану встановлених коронок.

Як видно, вибір металокерамічних коронок в якості способу протезування зруйнованих зубів, дозволяє пацієнтам домогтися красивою природної усмішки без витратною і складною імплантації.

Вартість установки металокерамічної коронки

Найменування послуги

Вартість

 

Металокерамічна коронка 2800
Художня металокерамічна коронка з підвищеними вимогами до естетики 3500,00 грн
Металокерамічна коронка на імплантат 3200,00 грн
Металокерамічна коронка на імплантат (гвинтова фіксація) 3500,00 грн
Художня металокерамічна коронка на імплантат з підвищеними вимогами до естетики 5000,00 грн