Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Операція синус — ліфтинг

Запис до лікаря
Wait, please...

У разі вираженого нестачі кісткових тканин більшої популярності в стоматологічній середовищі знайшла процедура під назвою «синус-ліфтинг». Це операція нарощування кісткової тканини відкритим і закритим способом. Така процедура часто застосовується в медицині, допомагаючи відновити відсутні ресурси людини.

Що таке синус — ліфтинг

Операція синус — ліфтинг являє собою процедуру нарощування товщини кістки за рахунок підсаджування кісткових матеріалів в зону дна гайморових пазух. Головна мета — заповнення кісткових запасів необхідних для безпроблемного установки імплантату.

Кісткова тканина може самостійно розсмоктуватися організмом в області видалених зубів. Вона йде «за непотрібністю» і поступово знищується організмом. Пояснюється така ситуація відсутністю жувального процесу. Також недостатня кількість структурної тканини може виникнути через деяких захворювань або після травм. Якщо встановити імплантат на недостатню кількість кісткової тканини, то його верхівка буде стирчати в гайморової пазухи, що неодмінно дасть запальний процес і призведе до відторгнення чужорідного тіла.

Операція синус-ліфтинг може бути проведена як від відкритим, так і закритим способом. Вибір між типом процедури буде залежати від таких факторів, як необхідне збільшення товщини кістки і відсутність кількості зубів в місці майбутньої імплантації. Операція відкритий сінусліфтінг дозволяє домогтися більш значного збільшення кількості кісткової тканини. Закрита процедура здійснюється в тому випадку, якщо необхідно відновити лише мала кількість кісткової тканини. Ось тільки пацієнтові буде більш складно її перенести. Тому, так важливо звернутися за допомогою до фахівців в даній галузі.

Особливості проведення операції синус-ліфтинг в стоматології MyDent

Через складність процедури стоматологи MyDent виділяють ряд свідчень до її проведення:

  1. Необхідність збільшення істотної кількості кісткової тканини;
  2. Відсутність трьох і більшого кількостей зубів в зоні проведення операції.

Відкритий синус — ліфтинг в стоматології виконується з боку порожнини рота. Виключно під анестезією здійснюється розріз слизових оболонок. Клаптик тканини отслаивают з боку щоки по проекції до гайморової пазухи. Бормашина дозволить створити невеликі отвори. Важливо, щоб дана операція проводилася максимально акуратно. Створені діри заповнюються кістковою тканиною, а на дно пазухи розташовують структурний імплантат. Після на операційну зону встановлюють мембрану і зашивають відкриті тканини. Стоматологи MyDent виконають цю процедуру максимально акуратно, створюючи всі умови для якнайшвидшого відновлення.

Вартість операції синус-ліфтинг

Найменування послуги

Вартість

 

Операція: сінусліфтінг закритий метод (без урахування біоматеріалу) 3500,00 грн
Операція: сінусліфтінг відкритий метод (без урахування біоматеріалу) 6500,00 грн
Використання біоматеріалу: кісткова тканина (0,5 гр) OsteoDent 75 $
Використання біоматеріалу: кісткова тканина (0,5 гр) Bottis Франція 170 $
Використання біоматеріалу: кісткова тканина (0,5 гр) OsteoBiol 200 $