Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Плазмоліфтінг обличчя, шиї і декольте

Запис до лікаря
Wait, please...

Плазмоліфтінг в косметології є ін`єкції власної крові для впливу на проблемні ділянки. Використовується плазма, збагачена колагеном і еластином, яка активізує власні ресурси організму і допомагає боротися з найбільш частими проблемами шкіри, такими як пігментація, вади, зморшки і так далі. Дана процедура не так давно стала використовуватися в косметології, раніше плазмоліфтінг застосовувався виключно в медичній галузі.

Плазмоліфтінг в косметології

Це ефективний спосіб відновлення і шліфування покривів без хірургічного або лазерного втручання. Дана процедура вигідно відрізняється від аналогічних способів омолодження. Плазмоліфтінг працює за допомогою стимуляції внутрішніх можливостей організму і активізації омолодження за рахунок власних ресурсів організму. Виключається відторгнення тканинами препарату або прояв алергічних реакцій, оскільки для роботи береться очищена власна кров пацієнта.

Так, основним інструментом є плазма (рідка складова крові), яка насичена тромбоцитами.

Процедура Плазмоліфтінг знайшла своє широке застосування в косметології і використовується для впливу на зони обличчя, шиї і декольте. Доведено її ефективність і на волоссі — зміцнюються волосяні цибулини, знижується кількість що випали волосся. Ефект від процедури триває довго. Відомий результат здійснюється протягом 12-18 місяців.

Техніка проведення плазмоліфтінга особи

Лікар призначить проведення плазмоліфтінга тільки після повного виключення протипоказань. Техніка проведення процедури включає в себе ряд етапів:

  • Забор венозної крові пацієнта. Необхідно від 10 до 50 мл;
  • Поділ крові на фракції. Для цього використовують спеціальну центрифугу. Даний етап називають процедурою очищення крові. Для плазмоліфтінга необхідні рідка фракція крові — плазма. & Nbsp; Правильна очищення крові дозволяє збільшити кількість тромбоцитів в плазмі до 6 разів;
  • Під впливом місцевої анестезії здійснюють ін’єкції плазми крові найтоншими голками в проблемні ділянки.

Процедура Плазмоліфтінг проходить в амбулаторних умовах і тривалість проведення рівняє одній годині. Безпосередньо після процедури з’являється набряклість і почервоніння шкіри. Протягом тижня можна спостерігати перші ознаки поліпшень: шкіра набуває здорового вигляду, зникають акне, плями, мімічні зморшки. Але, для тривалого ефекту важливо процедуру повторити ще 2-3 рази з інтервалом в декілька тижнів.

Підготовка перед процедурою

Першим етапом підготовки є стандартна здача аналізів. Неприпустимо використовувати плазму інфікованим хворим. Якщо ніяких перешкод не виявлено можна призначати день проведення процедури.

Фахівці рекомендують за 2-3 дні до призначеної дати дотримуватися дієти, виключити жирні і солоні страви, алкогольні напої, чай і кава. Не варто палити, звести до мінімуму фізичні навантаження. Важливо починати пити багато рідини — не менше 2 літрів в день. Останній прийом їжі повинен бути за 4-5 годин до плазмоліфтінга.

Плазмоліфтінг шкіри обличчя

У косметології найчастіше проводять омолодження шкіри обличчя. Процедура може бути застосована до будь-якого типу покривів. Своє дію плазма надає на глибокі шари шкіри, максимально зберігаючи цілісність зовнішнього шару. Так, збільшується активність колагенових волокон, здійснюється якісне поліпшення шкірних покривів. При правильній організації процедури позитивний ефект буде тривати протягом 12 місяців.

На додаток існують і інші зони для впливу:

 • Плазмоліфтінг шиї рекомендуються при перших або виражених зморшках, сухості шкіри, проявах алергічних реакцій і зниження пружності шкіри. Відомо, що дуже складно провести омолодження шкіри цій галузі. Плазмоліфтінг шиї дозволить виправити вікові зміни;
 • Плазмоліфтінг декольте. Ще одна популярна зона для впливу. На думку фахівців, не існує найбільш безпечний засіб для омолодження тонкої і чутливої шкіри декольте.

Скільки коштує плазмоліфтінг особи

Вартість плазмоліфтінга залежить від безлічі факторів: розміри зони для обробки, кваліфікація лікаря, особливості клініки. Також ціна буде залежати від кількості використовуваних пробірок. Необхідність процедури визначає лікар, оцінивши стан покривів. І чим більше їх буде, тим вищою виявиться вартість роботи.

Протипоказання що не можна робити після плазмоліфтінга особи

Ця процедура має також і свої мінуси. Безпосередньо після процедури трохи опухає особа і виникають почервоніння шкіри. Така реакція шкіри закономірна на зовнішні подразники у вигляді уколів. І якщо не пити алкоголь, стан покривів покращиться практично на наступний день. Проте помітити відразу позитивний результату не вийде. Найчастіше необхідно чекати не менше тижня.

Користь для обличчя, шиї і декольте

Що дає плазмоліфтінг обличчя, шиї та зони декольте?

Варто виділити наступні плюси:

 • Підвищення тургору шкіри;
 • Поліпшення кольору покривів;
 • Позбавлення від мімічних зморшок і синців під очима, розгладження складок;
 • Уповільнення старіння шкіри.

Рекомендації по догляду за обличчям після процедури

Безпосередньо після проведення процедури важливо дотримуватися деяких правил:

 • Виключити алкоголь на 7 днів;
 • Відмовитися від чищення особи на 10 днів;
 • Не варто відвідувати сауни або лазні;
 • 3-4 дня важливо утриматися від фізичних навантажень.

Побічні ефекти і наслідки

Дуже важливо попередньо здати аналіз крові, інакше може з’явитися зараження. Пігментація відноситься до наслідків плазмоліфтінга. І щоб попередити появу плям важливо менше перебувати на сонці. При цьому існують і інші побічні ефекти:

 • Загострення хронічних захворювань;
 • Підвищення чутливості тканин;
 • Поява рубців;
 • Недовговічність результату.