Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Плазмоліфтінг ясен

Запис до лікаря
Wait, please...

Плазмоліфтінг вельми широко застосовується в медицині, в тому числі і в стоматології. Це досить новий метод терапевтичного лікування, який використовується для прискорення процесів відновлення кісткової тканини, загоєння запалень.

Методика проведення процедури плазмоліфтінгу в стоматології

Суть процедури полягає у впливі на проблемну частину за допомогою кров’яної плазми. Таким чином, не відбувається введення пацієнтові яких-небудь препаратів, лікарських засобів.

Методика заснована на властивостях плазми і донором стає сам же пацієнт. Цією обставиною пояснюється безпеку процедури і її ефективність.

Слід виділити кілька ключових особливостей зазначеної методики:

  • Це ін’єкційний спосіб лікування. У відповідну область лікар вводить отриману і попередньо оброблену плазму;
  • Для створення необхідного для ін’єкції складу, проводиться забір крові в невеликій кількості. Як правило, обсяг не перевищує 15 мл;
  • Отримана кров поміщається в спеціальне обладнання, де відбувається процес виділення плазми. Для проведення процедури потрібна саме плазма. Тому, необхідно відокремити інші елементи, що входять до складу крові;
  • У результаті виходить концентрат, основним діючим елементом якого є білки. Вони активізують процеси відновлення тканин, загоєння. Їх функція полягає в стимулюванні поділу клітин, їх оновленні;
  • У ході процедури відбувається введення зазначеного матеріалу. При цьому плазма відторгається, виключається виникнення алергічних реакцій.

Відповідно, така методика заснована на використанні ресурсів самого організму. Лікар не використовує сторонні матеріали та лікарські засоби. Це гарантує нешкідливість лікування.

Показання до плазмоліфтінг ясна

Захворювання ясен дуже поширені. Применение дає швидкий виражений ефект. Серед показань до проведення даної процедури слід вказати:

  • гінгівіти. Це захворювання, які виражаються в кровоточивості ясен, пухкості. Процедура дозволяє відновити структуру тканини, зміцнити її. Тим часом, без належного лікування захворювання протікатиме роками, супроводжуючись хворобливими відчуттями;
  • якщо виконувалася хірургічна стоматологічна операція, то введення плазми дозволяє швидко пройти відновний період;
  • плазма ефективна в профілактичних цілях. Вона запобігає розвитку катаральних проявів в області ясен;
  • після видалення зубів всім пацієнтам може бути рекомендована дана процедура. Вона сприяє швидкому відновленню тканини;
  • якщо планується імплантація протезів, то плазмоліфтінг допоможе підготувати тканину ясен до майбутнього втручання.

У цілому, зазначена методика не може принести шкоди. Тому вона рекомендована у всіх випадках поразок ясен, а також в профілактичних і реабілітаційних цілях.

Ціна послуги в стоматології

У клініці працюють досвідчені фахівці, які пройшли спеціальне навчання. Вони виконують процедуру плазмоліфтінга в суворій відповідності з існуючою технологією. Пройти процедуру ви можете в Києві на Позняках.

Найменування послуги Вартість
Плазмоліфтінг ясен (1 щелепа) 1700,00 грн

Протипоказання до процедури

Незважаючи на безпеку плазмоліфтінга, є протипоказання для проведення процедури. В першу чергу, потрібно вказати на наявність психічних розладів, що роблять поведінку людини неконтрольованим.

На перешкоді для проведення процедури є патології обмінних процесів, захворювання кровоносної системи, наявність ВІЛ, всіх видів гепатиту, діабет.

Крім того, проведення Плазмоліфтінг не допускається при наявності пухлин, інфекційних захворюваннях, особистої непереносимості гепарину.

Плазмоліфтінг ясен — фото до і після

Фотографії дають наочно зрозуміти всі переваги процедури.

Плюси і мінуси

Плазмоліфтінг отримав офіційне схвалення Міністерства охорони здоров’я України, як безпечна і ефективна процедура. Результат від введення плазми стає помітний вже через 10 днів.

При цьому застосування допускається при будь-яких захворюваннях ясен. Більш того, лікарі рекомендують проводити профілактичне введення плазми через кожні 3 місяці. Це безперечні плюси процедури.

До числа мінусів можна віднести деякі види ускладнень. До їх числа відносяться почервоніння і невеликі набряки. Але подібні прояви не досягають ступеня виражених і швидко проходять.

Тому, якщо не брати до уваги протипоказання, то мінусів у плазмоліфтінга в стоматології, практично немає.

Як доглядати за яснами після плазмоліфтінга ясен

Якогось особливого догляду не потрібно. Досить дотримуватися стандартних правил гігієни ротової порожнини. Однак для підтримки досягнутого ефекту, рекомендується виконувати процедуру кожен 3 місяці. Це дозволить виключити повторне виникнення вилікуваних патологій.