Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Плазмоліфтинг

Запис до лікаря
Wait, please...

Плазмоліфітинг — це інноваційне рішення в області стоматології та косметології, яка здатна безпечно і довго запускати процеси природної регенерації тканини. Інструментом для впливу стають власні можливості організму. Технология плазмолифтинг подразумевает використання ін’єкційних форм аутоплазми, яка містить тромбоцити.

Лікування плазмоліфтингом

В якості ін’єкцій для плазмоліфтингу використовується збагачена плазмінами плазми крові. Регенерація тканин здійснюється за рахунок факторів росту, які обладають тромбоцитами. Коллаген (як один з найбільш сильних факторів росту) виділяється на 2-3 день після ін’єкції. Пік наступає в протягом 1-3 тижнів. В зоні введення здійснюється ріст нових судин. Все в комплексі дозволяє стимулювати обмін речовин на клітинному рівні, ліквідувати кислородне голодування, досягти поліпшення кровотоку в судинах.

Плазмоліфітинг показує позитивний вплив навіть при хронічних захворюваннях. Ведь, найбільш поширеними причинами таких захворювань є зниження рівня імунітету, порушення кровообігу, розвиток патогенних бактерій, спад обмін речовин та інше. Плазмоліфтинг дає можливість активізувати клітки до регенерації на будь-якій стадії розвитку хвороби. Для цього здійснюється введення ін’єкцій в область хронічного спалаху.
<І> Обогащенная кров’яными планками аутоплазма, стимулююча розвиток епітеліальних м’язових і зв’язувальних тканин, має кілька стадій свого впливу, що дозволяє впливати на всі етапи регенерації одночасно, за допомогою активізації відновлювальних функцій всього організму. Завдяки цьому плазмоліфтинг знайшов своє широке застосування в стоматології (пародонтит, гінгівіт, альвеоліт і так далі) і косметології (старіння, акне, шкіра з підвищеною чутливістю).

Для чого роблять плазмоліфтинг

Опираючись на викладені вище описи плазмоліфтингу, як стимулятора обмінних та імунних процесів, варто виділити вплив процедури на деякі зони

 • Десна. Механізм дії плазмоліфтингу десен полягає в активізації природного процесу регенерації пронозерних тканин, відбувається посилення пародонтальних тканин, поліпшення засвоєння імплантатів, посилення росту кісткової тканини.
 • Обличчя. При введенні плазми крові дерма буквально оживає. Обогащение клеток кислородом допомагає прикрасити і омолодить особи. Плазмоліфтинг є інструментом боротьби з акне за рахунок зниження інфекційних процесів. Для омолаживаючого ефекту плазма вводиться в зону лоб, підбородок, носогубних складів.
 • Шия. Плазмоліфтинг рекомендується, якщо є виражені морщини, втрата епругості, сухость шкіри. Так, шляхом активізації обміну речовин і насичення кислородними клітинами шкіра омолаживається і відновлюється.
 • Декольте. Плазмоліфтинг знайшов своє застосування як у профілактичних, так і лікувальних цілях. Ця зона піддається старінню однієї з перших і дуже складно досягти ефекту при використанні звичайних косметичних засобів. Тому введення плазми буде відновлювати процеси старіння шкіри.

Методика проведення процедури

У пацієнта береться аналіз крові з вен. Необходимо від 20 до 100 мл. Кров пацієнта запускають в апарат центробежной сили і розділяють на фракції. Одной из которых є плазма, насищенная кров’яными пластинками. Це рідна складова крові, яка містить у собі вітаміни, карбіди, білки та ліпіди. Готова продукція вводять шляхом ін’єкцій у проблемну зону. Використовуються тончайшие голки для меншого травматизму покривів. Організм не відходить від плазми, що дозволяє досягти відновлювальної та оздоровчої терапії.

Курс плазмоліфтинга — скільки процедур потрібно зробити?

Многих цікавить, як часто можна застосовувати плазмоліфтинг і з якого віку можна зробити процедуру? Спеціалісти допускають використання плазмоліфтингу з 18 років.

 • Паціентам до 30 років стоїть 1-2 процедури на рік для омолаживающего або відновного ефекту.
 • Після 35 років понадобиться 3 курсу.
 • По досягненню 40 років важливо здійснити не менше 5 процедур на рік.

Стоит зазначити, що позитивний ефект зберігається протягом усього року. І наступні процедури необхідні лише як закріплений етап. Але, в цьому випадку речь йде більше про профілактику. Если потребуется лечение заболеваний, то характер и течение процедуры определяет только специалист.

Підготовка до процедури

Першим етапом проведення процедури є доставка аналізів крові. Спеціалісти цікавлять наявність гепатиту, вірусу та інших інфекційних, вірусних захворювань. Якщо аналізи виявилися хорошими, то призначається час проведення процедури.
При цьому за 2-3 дня перед плазмоліфінгом недопустимо:

 • Пити чай, кофе та алкоголь. Обмежити паління;
 • Є острые і соленые блюда;
 • Випивати менше 2 літрів води в день;
 • Використовувати фізичні нагрузки.Останній прийом їжі повинен бути здійснений за 4-5 годин до процедури. Не варто відвідувати солярії, бані або сауни.

Де зробити процедуру плазмолифтингу

Краще всього робити процедури в спеціалізованих стоматологічних та косметологічних центрах. Технологія її проведення полягає в використанні не тільки високотехнологічного обладнання, але і досвіду, умінь лікаря для визначення точної дії впливу, а також дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм. Сумлінні компанії стежить за все критерії обслуговування і якість виконання процедури, що дозволяє отримати позитивні відгуки і довіру своїх клієнтів.

Єфективність плазмоліфтинга

У стоматології застосування процедури допомагає знизити кровотеча ясен вже після першого сеансу, зміцнити околозубние тканини, усунути перші ознаки розхитування зубів, прискорити загоєння імплантатів, прибрати неприємний запах з порожнини, прискорити загоєння ямок після Удаления зубів. У косметології плазмоліфтінг активно бореться з недоліками шкіри, омолоджує, стимулює обмінні процеси в клітинах, розгладжує зморшки і відновлює покриви.