Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Профілактика карієсу у дітей

Запис до лікаря
Wait, please...

Одна з найбільш поширених хвороб в світі — це карієс. Рання діагностика такого захворювання у дітей дозволить значно заощадити як грошові кошти, так і здоров’я дитини, адже на тлі цього захворювання може розвинутися маса інших стоматологічних проблем. До того ж лікування буде більш простим і безболісним для дитини, якщо постійно стежити за його зубками і виявити проблеми на ранній стадії.

Профілактика карієсу у дітей

Професійну профілактику такого захворювання як карієс у дітей можна умовно розділити на два добре зарекомендували себе методу;

Перший метод — професійна гігієна зубів . Багато хто думає, що це задоволення їм не по кишені. Це давнє оману, і в стоматології MyDent , дозволити собі цю процедуру може кожен. Даний метод дозволяє прибрати зубний камінь ультразвуком, а також швидко зняти наліт спеціальним Содоструйний апаратом.

Другий метод це використання стоматологами емаль-герметизирующего ликвида — спеціальної речовини, яка знищує самі шкідливі бактерії, але при цьому він повністю безпечний для дитячого організму. Використання даної речовини дозволяє швидко утворити на поверхні зубів надійну і довгостроковий захист, яка перешкоджає попаданню шкідливих бактерій на емаль, а так само запобігає виникненню карієсу і інших хвороб зубів у дітей.

Вартість профілактики карієсу у дітей в клініці MyDent

Профілактика карієсу у дітей включає в себе кілька основних моментів:1. Підтримка щоденної гігієни в порожнині рота. Дитина обов’язково повинен чистити зуби вранці і ввечері. Важливо, щоб дитина добре відчищав не тільки видиму поверхню зубів, але і їх внутрішню частину. Ці елементарні процедури допоможуть істотно знизити ризик появи карієсу у дитини.
2. Не варто забувати і про зубну щітку. Її потрібно замінювати кожні півроку. Навіть якщо вам здається, що зубна щітка в ідеальному стані, на ній за 6 місяців скупчується величезна кількість бактерій, які можуть привести до різних захворювань таким як пародонтит . До того ж якщо не замінювати щітку дитина буде постійно відчувати дискомфорт через неприємного запаху з рота;
3. Необхідно харчуватися правильно і збалансовано. Це скоротить зростання шкідливих бактерій, як в порожнині самого рота, так і в усьому організмі і допоможе організму отримувати корисні мінерали і речовини, які в тому числі зміцнюють зуби;
4. Обов’язкове спостереження у стоматолога кожні півроку. При необхідності стоматолог використовує спеціальну капу з фтором, яка зміцнить зубну емаль.Дотримання таких нескладних правил дозволить вам бути абсолютно впевненими в тому, що зуби вашої дитини здорові, а значить, його щасливу і гарну посмішку ви будете бачити постійно.

Найменування послуги

Вартість

 

Профілактичний огляд (при повторному відвідуванні 1 раз в 3 місяці) БЕЗКОШТОВНО
Професійне чищення зубів пастами (1 щелепа) 200,00 грн
Герметизація фісур 300,00 грн
Глибоке фторування зубів (1 щелепа) 300,00 грн
Глибоке фторування (одного зуба) 100,00 грн