Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Реставрація зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Приємна посмішка — візитна картка успішної людини. І якщо природа наділила кривими зубами або вони постраждали під час травми — допоможе реставрація зубів. Сучасна косметологія зробила багато кроків на користь розвитку, творячи дива навіть з найскладнішими випадками. Реставрація зубів на Позняках — популярна процедура у жителів, що дозволяє відновити правильні анатомічні форми зуба, отже, жувальну функцію і, відповідно, позитивно вплинути на роботу шлункового тракту. Для цього застосовуються сучасні штучні матеріали, які не тільки відрізняються міцністю, але і відрізняються естетичністю, довговічністю.

Художня реставрація зуба, що це?

Художня реставрація — це процес відновлення зуба, в межах його анатомічної форми. Така реставрація не дарма отримала визначення «художня», оскільки дійсно вимагає майстерності і досвіду. А в ролі «художника» виступатиме стоматолог. Замість фарб будуть композитні пломбувальні матеріали, тонкі інструменти лікаря стануть кистями.
Існує два основні методи реставрації зуба:

  • Пряма реставрація, коли застосовуються композитні матеріали;
  • Непряма реставрація знайшла своє широке застосування в використанні виниров.

Будь-який з варіантів використовується в своїй області. Так, пряма реставрація допоможе повернути красу посмішки в тому випадку, якщо 1-2 свербіння стерті, зуб має видимий надколу або на його поверхні утворилися тріщини. Непряма реставрація при використанні виниров широко застосовується, якщо між зубами є видимі і великі щілини, зуби злегка пучки.

Сама процедура вимагає досвіду стоматолога. В першу чергу фахівець оцінить стан зубів, виконає попередню очистку, при необхідності. Після цього, особливо чутливим пацієнтам буде запропонована місцева анестезія. На наступному шляху будуть очищені тканини від карієсу, якщо такі є. Після цього зуб буде ізольований від слини. Якщо зуб зруйнований більш ніж на половину, буде проведена фіксація штифта в каналі. І тільки після цього буде розпочато художня робота по відновленню зуба і його фінішна обробка на кінцевому етапі. Процедуру можна назвати простою, але результат вийде відмінний. Особливо якщо пацієнт в руках професіоналів, якими є фахівці нашої клініки. Саме такою складною роботою пояснюється реставрація зуба.

Естетична реставрація зубів дозволяє

  1. Відновити форму пошкодженого зуба;
  2. Створити правильну анатомічну форму вродженого зуба;
  3. Відновити цілий зуб або його частину;
  4. Повернути натуральний колір зуба;
  5. Зробити зуби або один зуб більш рівним;
  6. Прибрати прозорість зубів і зміцнити зубну емаль.

Одночасно з поверненням естетичної краси буде покращена жувальної здатність. Важливий аспект для підтримки здоров’я людини. Адже, погані, криві, хворі зуби стають однією з причин розвитку хвороб шлунково-кишкового тракту і захворювань зубів і ясен. Реставрація зубів дозволяє з легкістю вирішити таку неприємність.

Вартість на реставрацію зубів в клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

Реставрація фронтальної групи зубів (1 зуб) 2500,00 грн
Реставрація бічний групи зубів (1 зуб) 2500,00 грн