Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Резекція кореня зуба

Запис до лікаря
Wait, please...

Резекція кореня зуба — це інвазивний метод лікування, який використовується в стоматології із застосуванням новітніх технологій, що знижують травматичність процесу і обумовлюють швидке відновлення пацієнта.

Резекція верхівки кореня зуба: методика операції і відгуки

Пацієнтам проживають в Києві, яким показана резекція коренів зубів, рекомендує звернутися в клініку MyDent . Перед початком лікування стоматолог призначить рентгенограму для того щоб побачити точну картину захворювання, а потім ознайомить пацієнта з методикою операції. Також фахівець переконається в тому, що у пацієнта немає протипоказань до проведення терапії, серед яких:

— виражена рухливість зуба;
— наявність гострих інфекційних захворювань;
— гострий запальний процес при пародонтиті;
серцево-судинні захворювання в гострій стадії;
— наявність тріщин кореня зуба;

Якщо протипоказань немає, в ході інвазивної терапії стоматолог видалить частину кореня і позбавить пацієнта від неприємних симптомів. Ця процедура показана в наступних випадках:

— наявність кіст;
— періодонтальний абсцес;
— загострення періодонтиту;
— гранульоми;
— неякісна пломбування каналів;
— викривлення кореневого каналу;
— перфорація кореня;
— перелом кореня.

Грамотно проведена резекція кореня зуба, ціна якої може бути обумовлена зі стоматологом в процесі консультації, дозволяє видалити вогнища запалення в ротовій порожнині і інфекції в тканинах ясен разом з частиною кореня зуба. При цьому після операції функції зуба зберігаються. Професіоналізм стоматологів дозволяє звести до мінімуму можливі ускладнення під час післяопераційної реабілітації, тому про процедуру резекції кореня зуба в клініці MyDent зустрічаються переважно позитивні відгуки.

Резакція кореня зуба: техніка проведення

Резекція верхівки кореня зуба призначається пацієнтам & nbsp; в тому випадку, якщо процедури щадить консервативної чистки кореневого каналу недостатньо для того, щоб полегшити біль або усунути інфекцію. Дана методика лікування передбачає кілька етапів. Серед них:

1) Підготовка до резекції
На даному етапі здійснює пломбування зубних каналів, призначається рентенограмма і проводиться необхідний комплекс заходів, спрямованих на підготовку пацієнта до резекції.
2) Введення анестезії
3) Виконання розрізу по яснах
4) Резекція (відсікання) верхівки кореня зуба
5) Витяг з рани відсіченого кореня разом з оболонкою кісти
6) Приміщення синтетичної кісткової тканини на місце кісти з метою стимулювання відновлення дефекту
7) Ушивание ясна шовним матеріалом
8) Установка тимчасового дренажу (необхідно на перші 48 годин після операції)
9) Накладення стерильної пов’язки на 10-12 годин

Загальна тривалість операції становить від 35 до 60 хвилин, при цьому складність, а, отже, і тривалість робіт безпосередньо залежить від розташування зубів. По її завершенні стоматолог детально розповість пацієнтові про процес реабілітації і дасть рекомендації по догляду за порожниною рота. Їх дотримання допоможе зняти набряк з особи і полегшити період відновлення.

Вартість резекції кореня зуба

Найменування послуги

Вартість

Операція: резекція верхівки кореня (цистектомія) (без урахування біоматеріалу) 1800,00 грн