Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Самолігуючі брекети

Запис до лікаря
Wait, please...

Конструкція стандартних брекетів передбачає використання гумових джгутів — лігатур, функція яких — це поступове зміщення зубів в потрібному напрямку. Така система працює ефективно, проте має істотний недолік, що полягає в тривалій терапії. Цього мінуса позбавлена безлігатурні брекет система, в якій замість еластичних гумок використовуються унікальні засувки. Така система дозволяє виправити дефекти зубного ряду і подарувати пацієнтам естетичну і гарну посмішку з умовою проведення в кріслі ортодонта мінімуму часу.

Перевага установки самолігуючі брекет систем

Завдяки виникненню нових технологій в області ортодонтії самолігуючі брекети швидко здобули популярність і поширення. Сьогодні такі конструкції встановлюють в провідних клініках, що спеціалізуються на лікуванні зубів і косметологічної стоматології. На відміну від стандартних конструкцій саморегулюючі брекет системи мають ряд вагомих переваг, які роблять їх використання доцільне і виправданим. Це:

— низький рівень тертя;
— скорочення тривалості терапії до декількох місяців;
— ефективне рішення проблемного прикусу і порушеною естетики зубного ряду;
— переміщення зубів відбувається в максимально щадному режимі, завдяки чому пацієнт не відчуває в процесі лікування больових відчуттів і дискомфорту;
— відсутність гумових джгутів в конструкції обумовлює більш просту і ефективну гігієну порожнини рота в процесі носіння брекетів;
— необхідність відвідування кабінету ортодонта зведена до мінімуму (в середньому візити призначаються кожні 6-10 тижнів).

Установка самолігуючі брекетів в клініці MyDent

Сучасні та зручні самолігуючі брекети ціна яких обговорюється з пацієнтом в індивідуальному порядку, можуть бути встановлені тільки професійним ортодонтом. Їх монтаж складається з декількох етапів. Серед них:

  • вивчення дефектів зубного ряду;
  • обговорення матеріалу для виготовлення брекет-системи;
  • її виготовлення і установка;
  • настройка системи відповідно до особливостей зубного ряду пацієнта.

Для професійного ортодонта монтаж безлігатурні конструкції не представляє особливої складності, тому він встановлює систему не завдаючи пацієнтові дискомфорту і неприємних відчуттів.

Незважаючи на дорожнечу конструкції, багато пацієнтів вже встигли оцінити її сильні сторони і зробили свій вибір на користь простого і ефективного методу для вирівнювання зубів і усунення проблем з прикусом. Вони отримали шанс пишатися своєю посмішкою і реалізувати мрію про красивих і рівних зубах.
& Nbsp;

Вартість на установку самолігуючі брекетів в клініці MyDent

Найменування послуги

Вартість

Лікування однієї щелепи самолігуючі брекет-системою «DamonQ» 18 000,00 грн
Лікування однієї щелепи самолігуючі брекет-системою «DamonClear» (естетика) 25 000,00 грн