Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Сапфірові брекети

Запис до лікаря
Wait, please...

Переваги та недоліки сапфірових брекетів

Звичайний металевий брекет для виправлення прикусу являє собою металеву скобу, яка виглядає далеко не естетично, в цьому випадку мало хто захоче похвалитися тим, що у нього встановлені брекети. Зараз з’явилися нові технології дозволяють виробляти виправлення прикусу без використання непривабливих скоб з металу. Одним з таких напрямків є лікування сапфірових брекетами.

Сапфірове брекет — система є однією з найбільш непомітних. Вона може зливатися з зубами по колірному відтінку, або бути абсолютно прозорою. Одним єдиним недоліком таких брекетів, який може зробити конструкцію помітною, є дуга з металу, що з’єднує пластини між собою.

Але, в сучасній стоматологічній практиці, ця деталь використовується дуже світлого відтінку кольору, яка буде повністю непомітна для оточуючих. Залежить все від конкретної стоматологічної клініки в яку доведеться звернутися, а також від професіоналізму співробітників і якості матеріалу.

Вартість установки сапфірових брекетів

Найменування послуги

Вартість

Лікування однієї щелепи сапфірової брекет-системою 12 000,00 грн — 15 000 грн

Як правильно доглядати за сапфіровими брекетами

Дана брекет — система виконана з штучного сапфіра. Цей матеріал не тьмяніє, не фарбується, і не сприяє утворенню зубного нальоту. Лікувальні сапфірові брекети на зуби мають суттєву перевагу навіть перед брекетами лінгвальними — вони не виробляють порушення дикції у пацієнта.Лікувальний процес займає приблизно 2 роки, але необхідно бути готовим до того, що після закінченні терміну носіння брекетів, може виникнути необхідність установки спеціальної системи, яка дозволить закріпити результати.Протягом терміну лікування необхідно ретельно стежити за гігієною порожнини рота, що убезпечить від розвитку пародонтозу або карієсу.

Встановлення сапфірових брекетів в стоматології MyDent

Встановити сапфірові брекет — системи можна в стоматологічній клініці MyDent, у нас працюють висококваліфіковані фахівці з солідним досвідом. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, лікування проводиться з використанням найсучаснішого обладнання та високоякісних матеріалів.Вартість даної брекет — системи розраховується в залежність від матеріалу виготовлення, кількості візитів пацієнта до стоматолога і індивідуальних фізіологічних особливостей. Середня ціна по Києву становить приблизно 6000 гривень.