Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Суцільнокерамічні коронки

Запис до лікаря
Wait, please...

Суцільнокерамічні коронки використовуються в стоматології не один десяток років. Найважливішою їх перевагою вважається міцність і естетична сторона. Їх виготовляють зі спеціальної пресованої кераміки, яка, за своєю надійністю, перевершує оксид цирконію. Прозорий каркас не відрізняється крихкістю, як це здається на перший погляд. Вони спокійно витримують всю жувальну навантаження. При цьому безкаркасні технологія з відсутністю необхідності використання металу робить можливим використання целькераміческіх коронок тим людям, у яких є алергічні реакції на метали.

Як потрапити в колір при установці цільнокерамічної коронки

Суцільнокерамічна коронка за кольором повинна в точності збігатися з тоном емалі природних зубів пацієнта. Стоматолог підбирає колір в індивідуальному порядку. А на допомогу приходить шкала Віта або спеціальний спектрометр. Даний апарат дозволяє попередити негативний вплив освітлювальних приладів і найбільш точно визначити відтінок природного зуба пацієнта. Шкала представляє чотири основних колірних діапазону:

1. А — коричнево-оранжевий;
2. В — жовто-оранжевий;
3. З — сіро-коричневий;
4. D — сіро-помаранчевий.

На додаток кожна з чотирьох груп має свої відтінки і позначаються вони цифрами. Де одиниця характеризується як найяскравіший відтінок.

Для того, щоб найбільш вдало підібрати відтінок зуб умовно розділяється на три частини:

1. Пришеечная;
2. екваторіальний;
3. Режущая.

Грунтуючись на нижню і середню частини зуба, стоматолог вибирає найбільш відповідний колір цільнокерамічної коронки.

Установка цільнокерамічної коронки на зуб в стоматології MyDent

Ціна на Суцільнокерамічні коронку цілком доступна. Сама процедура установки здійснюється в кілька етапів. В першу чергу стоматолог проведе рентгенологічну діагностику. Якщо на це існують свідчення, буде проведена очистка або лікування зубів (карієс, пародонтит, видалення нерва, пломбування каналів і так далі).
Якщо присутні незначні пошкодження зуба, то його поверхня обточують. У разі сильного руйнування зуба буде встановлена спеціальна вставка, яка послужить хорошою основою. З підготовленого зуба знімаються зліпки для виготовлення коронки. У цей період лікар може накласти пацієнтові тимчасову коронку. Коли цільнокерамічна коронка готова (часто цей період займає від 3-х днів до 7-ми), здійснюється примірка і підгонка готового виробу. Після цього лікар насаджує коронку на спеціальний розчин. Для закріплення результату лікар порекомендує пацієнтові не жувати твердої їжі протягом декількох годин.

Вартість на установку цільнокерамічної коронки

 

Найменування послуги
 Вартість
Художня цільнокерамічна коронка з підвищеними вимогами до естетики 7500,00 грн
Художня цільнокерамічна коронка на імплантат з підвищеними вимогами до естетики 5000,00 грн
Суцільнокерамічна коронка на імплантат 5800,00 грн
Суцільнокерамічна коронка 5500,00 грн