Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Видалення кісти зуба

Запис до лікаря
Wait, please...

Якщо пацієнт скаржиться на набряклість і больові відчуття в області ясен, то лікар може припустити наявність кісти зуба — патологічного новоутворення, яке несе згубні наслідки для організму. Для підтвердження діагнозу призначається рентенограмма, за результатами якої відкривається можливість для підтвердження захворювання, а також визначення розміру і розташування кісти. & Nbsp;

У деяких випадках кіста не турбує пацієнта, а її присутність підтверджується випадковим чином в ході вивчення рентгенологічних знімків сусідніх зубів.

Показання до видалення кісти зуба

У стоматологічній практиці видалення кісти зуба — це досить поширена маніпуляція. Хоча кісти і не є злоякісними утвореннями, їх видалення необхідно проводити своєчасно, щоб уникнути таких проблем як:

— розхитування зуба;
— заміщення здорової кісткової тканини в процесі розростання кісти;
— деформація щелепи;
— абсцеси в області обличчя і щелепи;
— випадання зуба;
— розвиток важких захворювань ротової порожнини.

У деяких випадках лікування кісти може бути успішно проведено з застосуванням консервативних методик, метою яких є придушення запальних процесів в порожнині новоутворення. Такий спосіб лікування виправданий на ранніх стадіях. Він дасть належний результат, якщо протягом довгого періоду часу пацієнт буде систематично відвідувати стоматолога для проведення терапії — депофреза або промивання порожнини кісти спеціальними розчинами через розсвердлений кореневі канали.

Однак якщо кіста вже розрослася і терапевтичне лікування неефективне, пацієнтові призначають хірургічну операцію із застосуванням таких методик:
— цистотомія;
— гемісекція;
— цистектомія.

Видалення кісти зуба лазером

Видалення кісти зуба в стоматологічній клініці Mydent, яка знаходиться на Позняках в & nbsp; Києві, здійснюється із застосуванням лазера. Така методика лікування ефективна і виправдана. Лазер дозволяє проводити операції з мінімальною травматичністю. Головною перевагою лазерної терапії вважаються наступні фактори:
— відсутність сильної кровотечі;
— висока антисептична обробка ураженої ділянки;
— мінімальний дискомфорт в процесі лікування;
— висока ймовірність збереження зуба після видалення новоутворення;
— безконтактний вплив на рану;
— мінімальний ризик занесення інфекції в тканини в ході операції;
— рідкісні ускладнення після терапії.

Процес лазерної терапії складається з декількох етапів

— отримання доступу до порожнини кісти;
— введення лазера через зубний канал;
— випаровування кісти за рахунок впливу світловим променем лазера;
— дезінфекція зубного кореня;
— формування захисної плівки, що запобігає поширенню інфекції на сусідні тканини;
— надання пацієнту інформації щодо специфіки догляду за порожниною рота в відновлювальний період.

Якщо всі маніпуляції будуть проведені стоматологом грамотно, пацієнт зможе розраховувати на збереження зуба і швидке відновлення після видалення кісти.