Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Видалення зуба мудрості

Запис до лікаря
Wait, please...

Останні чотири зуба в постійному ряду — треті моляри, більш відомі серед обивателів під звичною назвою «зуби мудрості», з’являються в молодому віці. Але замість того, щоб дати мудрість, вони часто стають джерелом серйозних випробувань навіть для тих пацієнтів, які педантично доглядають за порожниною рота і не страждають захворюваннями.

Проблеми, що виникають з зубами мудрості

Найчастіше видалення нижнього зуба мудрості — це єдине рішення гострих проблемних явищ, що виникають в ротовій порожнині. Справа в тому, що вони прорізаються в сформованому зубному ряду, де немає достатньо місця. Ця особливість прорізування молярів чревата не тільки порушенням естетики зубного ряду, але і більш відчутними наслідками. Найчастіше пацієнти скаржаться на наявність наступних симптомів:

 • больові відчуття;
 • підвищений ризик появи карієсу;
 • відхилення росту зубів;
 • перикоронарит;
 • порушення прикусу;
 • періодонтит.

Видалення призначається пацієнтам, які зіткнулися з ретенірованіем зубів — ситуацією, коли третій моляр важко прорізується і доставляє дискомфорт.

Видалення верхнього зуба мудрості

При плановому огляді пацієнт може дізнатися про те, що йому потрібно видалення зуба мудрості на верхній щелепі навіть в тому випадку, якщо він не завдає клопоту. Дантист заздалегідь може визначити потенційну загрозу, яку несе ретенірованние моляр. Щоб запобігти її і захистити сусідні зуби і прилеглі до них тканини від проблем, лікар вдається до видалення моляра з зубного ряду. Для цього фахівець працює за наступною схемою:

 • візуальне обстеження ротової порожнини;
 • рентгенограма;
 • введення місцевої анестезії;
 • підбір інструментів;
 • видалення;
 • ушивання лунки.

Варто відзначити, що описана вище процедура носить ознайомчий характер, а план лікування підбирається в кожному випадку індивідуально, з огляду на фізіологічні особливості оглянутого пацієнта і стан його ротової порожнини.
Якщо всі маніпуляції були проведені коректно і грамотно — ранки гояться швидко, а пацієнт не відчуває дискомфорту.

Вартість видалення зуба мудрості в клініці MyDent

Як вибрати час для маніпуляції? Серед стоматологів усталилася думка про те, що зуби мудрості легше видалити у молодих людей, коли коріння у молярів слабкі, а кістки навколо них недостатньо щільні. Операція в цей період проходить з мінімальним травматизмом, при цьому знижується ризик пошкодження нервів, сусідніх зубів і щелеп. Однак це не означає, що всі пацієнти повинні піддаватися обов’язковій процедурі з видалення третіх молярів. Якщо видалення зуба мудрості не входить в плани стоматолога, то він ознайомить пацієнта з особливостями догляду за з’явилися молярів і зробить все можливе, щоб він виконував свої функції в подальшому.

Найменування послуги

Вартість

Атипове видалення зуба «мудрості» (1 ступінь складності) 1400,00 грн
Атипове видалення зуба «мудрості» (2 ступінь складності) 2500,00 грн
Атипове видалення зуба «мудрості» (3 ступінь складності) 3500,00 грн
Послуга анестезіолога 100 $