Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Видалення зуба

Запис до лікаря
Wait, please...

Сучасна прогресивна стоматологія пропонує комфортабельну послугу з видалення зубів. Місцева анестезія під час процедури дозволяє повністю виключити виникнення будь-яких дискомфортних відчуттів. Єдиним джерелом болю може стати ін’єкція знеболюючого препарату. Зазвичай біль розростається після закінчення дії препарату. Чим серйозніше процедура, тим інтенсивніші і важко переносяться болю розвиваються.

Видалення зуба мудрості. Яка ціна на послугу в Києві?

Видалення зуба мудрості може бути нестерпним і неприємним в разі, якщо людина досить великий проміжок часу терпів біль і брав у великих кількостях препарати, що знімають її. Якщо має місце гнійне запалення або прийняття наркотичних речовин, то в цих випадках можлива нестерпний гострий біль. У всіх інших моментах дію анестетика буде стовідсотковим, а для деяких людей використовують загальний наркоз. Як правило, на видалення зуба ціна в стоматології MyDent в Києві демократична і доступна кожному.

Видалення кореня зуба

Як відомо, дії на верхній щелепі проводити набагато простіше, ніж нижній. Це пояснюється тим, що знизу розміщені вісімки мають громіздкими і викривленими корінням, що заважають провести усунення перешкод.
Перед тим, як провести процедуру видалення, потрібно зробити рентгенівський знімок, особливо це стосується моментів, коли зуби ще не прорізалися. Це все зумовлено тим, що вони можуть займати не природне положення, Тому заздалегідь потрібно продумати хід операції. Зазвичай на швидке видалення зуба мудрості ціна доступна кожному.

Видалення кореня зуба — неприємна і важка стоматологічна процедура. Вона безпосередньо залежить від деяких факторів, таких як наявність патологій і локалізації. Дивлячись на це процедура може здійснюватися різними способами. Таку процедуру обов’язково повинен проводить кваліфікований фахівець — стоматолог.

Це оперативне втручання проводиться в ряді випадків:

1. Серйозне руйнування коронки.
2. Неможливість подальшого протезування.
3. Високий рівень рухливості зуба.
4. Проблеми з проростанням.
5. Патології, хвороби і ускладнення після стоматологічних маніпуляцій і проведення виривання.

Правильне видалення нижнього зуба мудрості

Воно не відноситься до ряду складних втручань, але, тим не менш, іноді може супроводжуватися непередбаченими ускладненнями і наслідками. У разі, якщо процедура принесла нестерпний біль — прописуються сильні анестезуючі лікарські препарати.
Щоб процес пройшов максимально правильно і грамотно, потрібно визначити, яке видалення буде: просте або складне. Під час першого ясен не надрізається, а сам зуб не підлягає висвердлених. А ось складне хірургічне видалення зуба показано, коли він не прорізався або ж має розрослися, перекручення дуже міцні і міцні корені. Для початку потрібно зробити рентген, а тільки потім приступати до самої операції. Для початку місце знеболюють, розрізають ясна, висвердлюють кісткову тканину і далі після всіх маніпуляцій зашивають надріз.

Вартість імплантації та протезування зубів

Найменування послуги

Вартість

 

Видалення зуба з рухливістю 3, 4-го ступеня 300,00 грн
Видалення зуба (1 ступінь складності) 600,00 грн
Видалення зуба (2 ступінь складності) 900,00 грн
Видалення зуба (3 ступінь складності) 1200,00 грн