Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Відбілювання зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Професійне відбілювання зубів на Позняках в стоматології Mydent

Здорова усмішка робить обличчя красивим і привабливим. Тому багато хто намагається зробити свої зуби білими, використовуючи для цього різні методи і засоби.

Відбілювання зубів в стоматології

Є безліч народних способів зробити зуби білими в домашніх умовах. Однак такі методи сумнівні і не завжди приносять бажаний ефект.

Найкращий результат ви зможете отримати, звернувшись в клініку MyDent, яка по праву вважається однією з кращих стоматологічних клінік в Києві. MyDent пропонує безпечне відбілювання, в результаті якого ваша усмішка буде сяяти білизною. Ви зможете пройти процедуру без шкоди для свого здоров’я, так як фахівці для роботи не використовують препарати, що містять кислоти і перекис водню.

 відбілювання зубів ціна Київ

Методи, які ми застосовуємо, не матимуть негативних наслідків для емалі, а, навпаки, будуть сприяти її зміцненню. Це пов’язано з властивістю гелю, яким обробляються зуби після закінчення процедури. Що міститься в ньому аморфний фосфат кальцію, кристалізується, перетворюючись в нерозчинний апатит (один з компонентів емалі).  Таким чином, ваші зуби отримають додатковий захист.

Професійне обслуговування в нашій клініці — це лікарський контроль і гарантований результат.

Способи та методи

У своїй роботі фахівці MyDent використовують різні види очищення зубів. Основні з них:

Професійне чищення Air Flow» style = «bubbles

Не всі мають фінансову можливість вдатися до професійного відбілювання. В цьому випадку чистка Air Flow є прекрасним виходом з положення. Метод полягає у видаленні зубного нальоту за допомогою повітря, води і соди. Очищення емалі відбувається під впливом високого тиску. Явними достоїнствами процедури є безпека і безболісність;

Ультразвукове відбілювання

Дієвий спосіб, що дозволяє надовго зберегти білизну зубів не пошкоджуючи верхній шар емалі. Відбілюючий ефект досягається в результаті видалення нальоту і зубного каменю під впливом ультразвукової хвилі. Безперечними перевагами методу є безпека і можливість очищення важкодоступних ділянок.

азерне відбілювання зубів

Відбувається під впливом лазерного променя. Підходить пацієнтам з високою больовою чутливістю, з тонкою емаллю, гостро реагує на холодне і гаряче. Один з кращих методів. Косметичний ефект зберігається не менше 2 років;

Фотовідбілювання

Полягає в нанесенні спеціального гелю на зубну поверхню і активізації його хімічних властивостей променями світловий лампи. Метод дає непоганий результат, дозволяючи повернути природний колір зубної емалі. Процедура безпечна і має мінімум протипоказань для проведення;

Домашнє відбілювання (або кисневий метод)

Є продовженням заходів, що проводяться в клініці для закріплення отриманого результату. Його дія заснована на впливі вивільняється атомарного кисню на зубний наліт і пігменти. Для цього з зубів знімаються зліпки, і по ним виготовляються спеціальні капи. З каппами можна проводити кілька годин або ніч, попередньо наповнивши їх спеціальним гелем.

Скільки коштує процедура

Клініка MyDent працює в середньому ціновому сегменті, пацієнтів обслуговують досвідчені професіонали, використовуючи якісне обладнання. Вартість різниться на різні види відбілювання і чищення зубів. Наші фахівці зможуть підібрати вам комплекс послуг, з урахуванням стану вашого здоров’я і фінансових можливостей.

Ціна на послуги, що надаються:

Найменування послуги

Вартість

 

Офісне відбілювання зубів BEYOND POLUSE (США) (1 щелепа) 2000,00 грн
Офісне відбілювання зубів BEYOND POLUSE (США) (2 щелепи) 4000,00 грн
внутріканального відбілювання одного зуба (США) 600,00 грн
Домашнє відбілювання Opalescence (США) (серія готових кап) 2500,00 грн

Не знайшли потрібної вам процедури або залишилися питання? Отримайте безкоштовну консультацію щодо процедури зателефонувавши за номерами вказаними на сайті, заповніть форму зворотнього зв’язку або проконсультуйтеся через онлайн консультант.

Ефективність процедури

Різні види відбілювання мають різний ступінь ефективності. Серед фахівців поширена думка, що найкращий ефект досягається за допомогою лазерної процедури.При проведенні професійного чищення Air Flow або фотовідбілювання, буде отримано менше виражений результат, тим не менш, зуби набудуть більш світлий тон. У цьому легко переконатися, порівнявши фото до початку процедури і після її закінчення. Крім цього, позбувшись від нальоту і зубного каменю, ви значно знизите загрозу виникнення карієсу.

Чи шкідливо вибілювати зуби?

Незважаючи на популярність відбілювання зубів, існує ряд протипоказань для його проведення. З цією метою не варто відвідувати стоматолога:

  • вагітним і жінкам в період лактації,
  • дітям до 16 років,
  • людям, що мають підвищену чутливість зубів і пошкодження емалі.

У цих випадках жоден фахівець не дасть вам повної гарантії якісної роботи. Також необхідно пам’ятати, що відбілювання — це завершальний етап лікування зубів.

Перш, ніж приступати до цієї процедури, необхідно позбутися від карієсу, вилікувати ясна, замінити старі пломби. Всі види лікування доступні в нашій клініці. Тільки в цьому випадку вашої порожнини рота не буде завдано шкоди.

Ваші зуби довше збережуть свою білизну, якщо в перші дні ви будете дотримуватися «білої» дієти. У цей період фахівці рекомендують відмовитися від червоного вина, чаю, кави, коли, буряка та інших продуктів, що містять барвники. Куріння не є вираженим протипоказанням, однак ефект білизни у курців зберігається менший термін, ніж у некурящих пацієнтів.

Якщо ви вирішили зробити вашу посмішку білосніжною, фахівці нашої клініки будуть раді бачити вас. MyDent — це високий професіоналізм, гарантія якості, доступні ціни.