Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Відновлення зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Білосніжні зуби — подарунок природи, який в умовах сучасного ритму життя і погану екологію зберегти здоровими дуже складно. Їм властиво руйнуватися під впливом каріозних процесів, неякісного харчування, травмах і механічних ушкодженнях. Але, стоматологія має ряд методик, які можуть допомогти у відновленні зруйнованого зубного ряду.

Відновлення зруйнованого зуба

Основною причиною, що сприяє руйнуванню зубної емалі, прийнято вважати захворювання-карієс. Якщо порожнину поразки має велику площу, вибирають відновлення зуба пломбою. Найчастіше застосовується техніка пульпірованія, пломбування нервового каналу. Після використовується багатошарова пломба, яка найчастіше виконана із спеціального фотополімеру, яка вимагає просушування спеціальною лампою. На кінцевому етапі реставрації, пломбу відшліфовують до стану гладкості.
Якщо зуб зруйнований повністю, але коренева система перебувати в спокійному стані, не спостерігається на рентгенівському знімку запальний процес, можливо провести відновлення за допомогою впровадження штифта. Корінь повинен бути підготовлений під дану процедуру, санувати і ретельно пропломбірован. Металевий або стекловолокновий штифт дає можливість врятувати зуб, в тій ситуації якщо в подальшому буде встановлена коронка або вкладка.

Вкладка являє собою спеціальну конструкцію, яка кріпитися на заздалегідь підготовлений штифт. Виготовляються вони лікарем-ортопедом після зняття індивідуальних зліпків. Відновлення коронки зуба за допомогою культевой вкладки точна і надійна методика.

Виготовляються кульшових вкладки зі спеціальних матеріалів, за допомогою лиття. Прийнято використовувати сплав кобальту і хрому, якщо дозволяють кошти допустимо використовувати дорогоцінні благородні метали. Після встановлюється керамічна або металокерамічна поверхнева коронка, яка повністю відповідає звичному природного вигляду здорового зуба.

Не менш розвинене і мікропротезування, як можливість відновити цілісність зуба. Популярно застосування технології винира. Вінір є індивідуально підібрану керамічну накладку, яка приклеюється на пошкоджену поверхню зуба. Вініри відмінно приховують відколи на передніх зубах, при цьому виглядають природно, як власні зуби. Вони ідеально підходять для відновлення зуба зубного ряду на верхній щелепі.

Відновлення пошкоджених зубів в стоматології Mydent

Стоматологічна клініка Mydent здійснює реставрацію і відновлення пошкодженої поверхні зуба усіма вище перерахованими методиками. Вибір тієї чи іншої техніки здійснюється лікуючим лікарем після попереднього огляду і консультації. Залежно від індивідуальних особливостей і ступеня пошкодження вибір буде на користь:
— пломбування фотополімерним матеріалом;
— вкладки;
вініри ;
коронки .
У зв’язку з пізніми зверненнями до лікувального закладу, найпопулярнішою процедурою ортопедичного відділення, є саме відновлення зуба ціна, на яку формується від ступеня, кількості і складності ураження.

Вартість відновлення зубів в стоматології MyDent

Найменування послуги
Вартість
Суцільнолита коронка 1800,00 грн
Суцільнолита вкладка металева 800,00 грн
Суцільнолита вкладка металева розбірна 900,00 грн
Суцільнолита вкладка металева з опаковий покриттям (пресскераміка) 2100,00 грн
Композитная вкладка / коронка / винир 1500,00 грн
Металокерамічна коронка 2800,00 грн
Художня металокерамічна коронка з підвищеними вимогами до естетики 3500,00 грн
Культьова вкладка з діоксиду цирконію 3000,00 грн
Суцільнокерамічна вкладка / коронка / винир 5500,00 грн
Художня цільнокерамічна коронка (вінір) з підвищеними вимогами до естетики 7500,00 грн
Люмініри (вінір без препаровки) Premium lab 15 000,00 грн
Пластмасова тимчасова коронка (клінічний метод) 500,00 грн
Пластмасова тимчасова коронка (лабораторний метод) 700,00 грн
Перебазування тимчасової коронки 200,00 грн
Фіксація коронки на тимчасовий цемент 150,00 грн
Фіксація коронки на склоіономерний цемент 350,00 грн
Фіксація коронки (винира, вкладки) на композит подвійного затвердіння 500,00 грн
Фіксація Люмініри 700,00 грн
Зняття коронки штампованої 250,00 грн
Зняття коронки (металлокерамической, суцільнолитий) 300,00 грн
Зняття коронки безметалловой 350,00 грн
Витяг культевой вкладки з кореневого каналу 600,00 грн
Витяг розбірний культевой вкладки 700,00 грн