Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Вініри на зуби

Запис до лікаря
Wait, please...

Установка вінірів в стоматології на Позняках

Вініри здатні зробити посмішку природною і красивою. Причому, лише стоматолог визначить, що на зуби встановлені накладки. Тепер, у кожного існує можливість зробити посмішку ідеально рівною і білосніжною.

Вініри являють собою тонкі керамічні пластинки білого кольору. Вони здатні візуально відновити зуби і зробити посмішку природною і здоровой.Но ще, установка вінірів дає можливість вирівняти зуби. Але тільки в тому випадку, якщо викривлення зубів не дуже виражене. У зворотному випадку необхідно для початку вирівняти зуби і тільки потім встановити зубні вініри. Якщо пацієнт бажає отримати голлівудську посмішку, то варто встановити люмініри. Такі імпланти подарують сліпучу білизну зубів. Лікування винирами в Києві здійснюється нашою стоматологією на Позняках.

Багатьох пацієнтів цікавить, чи піддаються відбілюванню вініри. Адже, кожен бажає, щоб отриманий ефект протримався якомога довше. А шкідливі звички і фарбувальні речовини з їжі готові залишити свій жовтуватий відбиток. Насправді в відбілюванні виниров немає необхідності. Вони і так будуть залишатися білими тривалий час, оскільки накладки не змінюють свій колір.

Види і методи установки

У основі класифікації виниров лежить матеріал виготовлення. Так, накладки діляться на дві великі групи: терапевтичні та ортопедичні. Різниця кожного з видів полягає в тому, що одні виготовляються з композитних матеріалів, а інші — з кераміки або фарфору.

Використовуються такі типи накладок:

1. Суцільнокерамічні накладки. Безметалова кераміка відрізняється високою естетичністю — її складно розгледіти навіть при сильному наближенні. Підходять для сильно пошкоджених зубів.
2. Імплатнти з діоксиду цирконію — відрізняються кольоровою стабільністю, високою міцністю і надійністю.
3. Композитні вкладки — виготовляють з того ж матеріалу, що і пломби. Ідеальний варіант для реставрації як одного, так і декількох зубів.

Встановлюються імплантати прямим і непрямим методом. Так, прямі вініри встановлюються при незначній обробці: чистка зубів, лікування ясен, видалення хворих тканин. Прямий метод здійснюється при використанні композитних матеріалів. В даному випадку стоматологічний кабінет можна відвідати лише один раз. При непрямому методі створення пластин відбувається в лабораторії. В той момент, як створюються вініри, стоматолог буде одягати тимчасові накладки.

Плюси і мінуси проведення процедури

Клієнти часто сумніваються встановлювати вініри на зуби чи ні. Але, для початку варто зважити за і проти.

 переваги виниров

Переваги

 1. Естетична привабливість;
 2. Швидкість виготовлення;
 3. Природний зовнішній вигляд;
 4. Тривалий термін служби.

Недоліки:

 1. Складність в догляді;
 2. Висока вартість;
 3. Крихкість матеріалу.

Етапи встановлення вінврів

Що б прийняти зважене рішення бути чи не бути вінірами на вишіх зубах, слід розібратися як ставлять вініри і як роблять накладки?
Щоб імплантати виглядали найбільш привабливо, стоматолог проводить пацієнта через ряд етапів:
Етапи встановлення вінірів

 1. Санація ротової порожнини, оздоровчі та лікувальні процедури при необхідності;
 2. Підготовка. Препарування зубів на 0,3-0,7 мм.
 3. Зняття відбитків.
 4. Установка вінірів. Приклеювання імплантату цементом на зуб, видалення надлишків.

У результаті ви отримуєте якісно встановлені вініри і рекомендації лікаря про те, як правильно доглядати за накладками і призначений повторний візит.
Матеріали виготовлення накладок для вінірів:

 1. Керамічні (порцелянові);
 2. Кераміка на оксиді цирконію;
 3. Композитні вініри;
 4. Алюмооксидного кераміка;
 5. Пресування кераміка.

Результати робіт по встановленню вінірів

Зуби до і після установки вінірів змінюються кардинально в кращу сторону. Емаль перед початком процедури може мати жовтий відтінок, рудуваті плями, відколи, тріщини, невелику кривизну. Зуби після установки імплантатів мають ідеальний вигляд: рівні, білі, красиві, без плям, з природним блиском.

Результат перевершує всі очікування. Не існує жодного пацієнта, які б не зрадів своїй новій посмішці.

Скільки коштує встановлення

Ще одне питання, яке так цікавить пацієнтів: скільки коштує поставити вініри на зуби? І скільки будуть триматися імплантати? Вартість накладок не можна назвати бюджетної. На це параметр впливає дорожнеча самих матеріалів. Але, на питання, чи варто вкладати такі кошти, можна відповісти тільки позитивно. Ціна на установку абсолютно виправдана красою нової усмішки і тривалим терміном служби.

Показання і протипоказанняУ залежності від виду, вініри встановлюються на проблемні передні зуби. Накладки можна сміливо використовувати для одного зуба, якщо він змінив свій колір або деформувався, сильно відрізняється від інших. Або на мертві зуби, які, після видалення кореня, починають набувати сіруватий відтінок. Вініри можна встановити і на криві зуби, але тільки в тому випадку, якщо зміни прикусу не дуже виражені.
Вініри показані до установки накладок при:

 • Пломбування зубного каналу, в результаті потемніння зуба;
 • Сколе на зубах;
 • Зміні кольору коронок;
 • Проміжки між зубами;
 • Відмінність в кольорі зубів, плями.

Але, використовувати пластини не можна, якщо:

 • Вік не досяг 16 років;
 • Карієс;
 • Тонка емаль;
 • Виражені патології прикусу (потрібно спочатку носити брекети або інші системи);
 • Наявність захворювань зубів.

Так, на питання чи шкідливі вініри лікарі стоматологи відповідають однозначно — ні. Ось тільки ставити їх потрібно в тому випадку, якщо до цього є показання. Складно сказати, який з видів краще, оскільки підбирати їх потрібно індивідуально. Для цього ви можете зв’язатися з нами за телефонами (063) 107-40-40 (098) 107-40-40, (044) 339-93-40 або заповнити форму зворотного зв’язку і наш лікар проконсультує вас. З упевненістю можна сказати лише одне, що встановивши вініри або люмінари можна надовго залишитися зі сліпучою посмішкою.

Найменування послуги

Вартість

Композитний винир 1500,00 грн
Суцільнокерамічні винир 5500,00 грн
Художня цільнокерамічна коронка (вінір) з підвищеними вимогами до естетики 7500,00 грн
Фіксація винира на композит подвійного затвердіння 500,00 грн