Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Виправлення прикусу зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Естетика зубів завжди актуальна, адже посмішка здатна зробити величезне враження на оточуючих. Однак зустріти людину з бездоганними від природи зубами досить складно — зубний ряд може мати різні дефекти, які псують не лише зовнішній вигляд посмішки, а й якість життя. Усунути їх і повернути пацієнтові впевненість в собі допоможе сучасна косметична стоматологія.

Виправлення прикусу зубів у дорослих

Спадковість, передчасна втрата молочних зубів, щелепні травми — всі ці фактори можуть призвести до порушення прикусу. Тому в стоматологічних кабінетах звичайною справою вважаються скарги на неправильне розташування зубів в ряду, що й стає причиною порушення прикусу. В результаті пацієнт відчувати біль і проблеми з жувальної функцією. Також йому не з чуток знайомі комплекси, викликані наявністю не естетично зубощелепних дефектів. У стоматології для усунення цих дефектів досить часто практикується виправлення прикусу ціна процедури обговорюється в індивідуальному порядку. Щоб уточнити її, потрібно проконсультуватися з фахівцями клініки в телефонному режимі або записатися на очний прийом до стоматолога.

Варто розуміти, що ортодонта буде легше виправити прикус у дитячому та підлітковому віці. Однак існують методики, що дозволяють повернути зубного ряду дорослих пацієнтів естетичний вигляд. Грамотне виправлення прикусу зубів, виконане руками висококваліфікованого стоматолога, вирішить наступні проблеми:

— усунення низької самооцінки пацієнта;
— вирішення проблем з підтриманням належної гігієни ротової порожнини через наявність зубощелепних дефектів;
— усунення проблем з пережовування їжі;
— усунення дефектів мовлення;
— усунення неправильного навантаження на зуби, щелепи і м’язи обличчя.

Виправлення прикусу брекетной системою. Як зробити посмішку ідеальною

Виправлення прикусу у дорослих — це складна, проте здійсненне завдання, яка вирішується за допомогою ортодонтії, терапевтичної стоматології або комбінації декількох методів лікування. Однак найбільш ефективним і виправданим інструментом для усунення дефектів зубного ряду вважається застосування брекетной системи. За допомогою брекетів можна вирівняти зуби в ряду, домогтися комфортного прикусу і усунути у пацієнта незадоволеність зовнішнім виглядом своєї посмішки.

У порівнянні з іншими ортодонтическими методами, виправлення прикусу брекетами має ряд позитивних сторін. це:

— щадна корекція зубощелепних аномалій;
— можливість виправлення складних дефектів;
— гарантований результат незалежно від віку пацієнта;
— висока ефективність лікування.

Як видно, ортодонтичне лікування є важливим кроком на шляху до поліпшення зовнішності і набуття віри в себе.

Грамотний фахівець вживатиме всіх заходів для успішних результатів лікування. Але не варто забувати, що красива посмішка — це результат роботи команди, одним з гравців якої є сам пацієнт. Тому після завершення роботи стоматологів, він повинен взяти на себе турботи про догляд за зубами і ротовою порожниною для збереження досягнутого результату.

Вартість на виправлення прикусу зубів

 

Найменування послуги

Вартість

Апарат одночелюстной 3 000,00 грн
Апарат двухчелюстной 3500,00 грн