Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Встановлення брекет-систем

Запис до лікаря
Wait, please...

Хто не мріє про яскраву глянсовою зовнішності, яка притягує зацікавлені погляди? На жаль, не кожному від природи дано рівні і бездоганні зубки. Саме тому чарівники-стоматологи удосконалює вже існуючі методи вирішення проблеми. Найбільш популярним і затребуваним шансом прибрати геть ненависні дефекти є брекети.

Вибираємо ідеальні брекети

Практичні скоби скромних розмірів, призначені для істотних виправлень, які нас дуже засмучують. Такий варіант має на увазі тривалий вплив, яке призводить до бажаного зміни їх розташування.

Будь-яка людина має привабливі варіації вибору відповідної брекет-системи з асортименту виробів, які відрізняються за деякими нюансам. Вони різні не тільки за ціною, але і за матеріалом, виду пристрою, рівню комфорту, видимості на посмішці, безпеки для поверхні коронок і іншим важливим пунктам.

Якщо вам потрібно брекет система, ціна на яку вас влаштує, то зверніться в Mydent, рівень сервісу та обслуговування залишить вас задоволеним і щасливим. Не варто поспішати вибираючи це виріб, оскільки від його якості залежить головне — неперевершений комфорт.

Установка брекетів на зуби, ціна доступна в стоматології Mydent

Вироби характеризуються розробленим ергономічним пристроєм, який має пази, всередині яких розташовується дуга. Встановленням перетворює диво-системи займається виключно досвідчений і кваліфікований лікар, завданням якого є кінцеве надання пацієнту бажаної максимальної рівності зубів.
Якщо терміново потрібно купити брекети в Київ, то вам слід звернутися в Mydent, де вам подарують відкриту, променисту і прекрасну посмішку. Вони бувають лінгвальні та вестибулярні. Перші поділяються на золоті і металеві. А вестибулярні підрозділяються на сталеві, керамічні або сапфірові, пластикові, а також комбіновані. Яким віддати перевагу — вирішувати вам. Якщо потрібно поставити брекети в Київ, то зверніться до нас, де вам допоможуть оволодіти новою, оновлену посмішку.

Скільки коштує поставити брекети на зуби?

Вартість варіюється від типу конструкції, матеріалу і рівня ефективності. Вибираючи їх важливо враховувати всі ці опорні характеристики. Брекет-система в Київ доступна кожному і тепер легко дозволити собі це виріб, який допоможе перетворити зовнішній вигляд.

Вони складаються з підстави (пластинки), виступаючої частини (крил), дуги і лігатур. Є ще й моделі без останніх, які є більш сучасним варіантом.

Якщо вас зацікавила установка брекетів в Києві, то рекомендуємо вам звернутися в нашу стоматологію Mydent, яка швидко встановить надійну брекет-систему, яка не буде доставляти вам ні частки небажаного дискомфорту.

Важливо знати, що вирівнювання зубів за допомогою цих виробів — вельми копіткий і тривалий процес, який вимагає терпіння. Ви можете прямо зараз придбати брекети в Київ недорого за доступною вартості, яка вас повністю влаштує, оскільки ефектна і прекрасна усмішка того варто.

Вартість встановлення брекет-систем

 

Найменування послуги

Вартість

 

Лікування однієї щелепи металевої брекет-системою 7 000,00 грн-
9 000 грн
Лікування однієї щелепи сапфірової брекет-системою 12 000,00 грн —
15 000 грн
Лікування однієї щелепи лингвальной брекет системою 30 000,00 грн
Лікування однієї щелепи самолігуючі брекет-системою «DamonQ» 18 000,00 грн
Лікування однієї щелепи самолігуючі брекет-системою «DamonClear» (естетика 25  000,00 грн
Лікування сегментарной брекет-системою (метал) 4 000,00 грн
Лікування сегментарной брекет-системою (естетика) 5 000,00 грн
Лікування однієї щелепи керамічної брекет-системою 10 000,00 грн