Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

Знімне протезування зубів

Запис до лікаря
Wait, please...

Знімне протезування в Києві встановлюється в багатьох клініках, в тому числі і державних. Але із застосуванням сучасних технологій таку процедуру можна виконати значно швидше і безболісний, тому варто звернутися в MyDent. Установку знімних протезів вважається несучасним способом, але при обмеженому бюджеті, це єдиний спосіб знайти привабливу посмішку. За допомогою бюгельной конструкції можна відновити повністю відсутні зуби. Тому, цей вид протезування найбільш популярний серед людей в літньому віці, а також після травм щелепи.

Сучасні знімні протези досить прості в догляді. Їх не потрібно вночі зберігати в склянці. Установка виконується всього за кілька днів. Лікар виконує виміри для того щоб в подальшому не було дискомфорту під час прийому їжі. Оскільки самі імпланти є чужорідним тілом, пацієнту необхідно звикнути, для того щоб фіксація не викликала дискомфорту.

Види знімних протезів

Акрилові найбільш доступні і досить часто зустрічаються. Їх явна перевага — виглядають найбільш натурально через можливість підібрати відтінок. Також, такий вид найбільш довговічний, оскільки склад акрилової пластмаси найбільш стійкий до несприятливих факторів.

Бюгельні протези виконані з акрилу, закріплюються на щелепи вони за допомогою металевої дуги. Для пацієнта це найбільш зручна конструкція, адаптація до неї відбувається значно швидше. Прикріплюються вони за допомогою дужок, замків-аттачменті, з шінірующімі і телескопічними коронками. Вид кріплення підбирається безпосередньо фахівців індивідуально для кожного клінічного випадку.

М’які протези рекомендують лікарі кріпити, в випадках, коли втрачено більшість зубів. Гнучкість конструкції забезпечують матеріали силікон або нейлон. Вони мають масу переваг, тому успішно почали впроваджуватися за останнє десятиліття. М’які матеріали не дратують ясна, не вимагають коректування, до них дуже швидко пацієнти звикають. Вартість силіконових протезів значно дорожче, ніж бюгельні. Також, вони вимагають більш ретельного догляду і спеціальних засобів. Термін служби складає приблизно 7 років. Але все ж деякі пацієнти з часом міняли протези на м’які для поліпшення зовнішнього вигляду, а також у зв’язку з розвиненому пародонтоз при неправильному носінні твердої конструкції.

Пластинковий протез є найбільш поширеним серед людей похилого віку. Така конструкція дозволяє відновити жувальні функції якщо у пацієнта повністю відсутні зуби. Вартість такого протеза досить доступна, саме тому вона не втратила популярність з розвитком нових технологій. До недоліків можна віднести тривалий звикання, оскільки сам протез досить об’ємний.

Якщо у пацієнта є здорові зуби, виконується часткове протезування. Як правило, його призначають після зняття моста для відновлення жувальної функції і естетичного зовнішнього вигляду. Це самий бюджетний варіант, оскільки вартість установки низька і для подальшого догляду необхідні тільки спеціальні таблетки для очищення або звична сода.

Види протезів по анатомічному розташуванню

На верхню щелепу встановлюється досить просто, оскільки є хороша точка опори. Практично завжди встановлюється без ускладнень, оскільки завжди при жуванні розподіляється рівномірне навантаження.

Протезування нижньої щелепи досить проблематична. Пацієнту важко звикнути до установки, тому бажано встановлювати часткові протези. Найбільш ефективні в цьому випадку тверді конструкції з фіксують елементами. Лікарі рекомендують по максимуму зберігати зуби на нижній щелепі і не допускати їх руйнування.

На імплантатах — найбільш сучасний і раціональний метод. Найчастіше застосовується коли відновлення одного зуба без обточування сусідніх. Для імплантації імплантів потрібно кілька місяців, але все ж таким способом можна повністю відновити естетичну і жувальну функції при повній відсутності зубів.

Вартість відновлювальних процедур

Для того щоб дізнатися скільки коштує якісне протезування, слід записатися на прийом до фахівця. Досвідчені ортодонти запропонують найбільш успішну схему для будь-якого клінічного випадку. Ціна послуг стоматології MyDent значно дешевше ніж у конкурентів. На сайті Ви можете побачити зразки наших робіт — фото до і після. Уміння працювати з сучасними матеріалами дозволяє виконати протезування в короткі терміни.

 

Підготовка порожнини рота до протезування

Перед постановкою знімних протезів лікар ортодонт призначає необхідні процедури щоб уникнути клінічних помилок. До них відносяться лікування карієсу здорових зубів, очищення від зубного каменю і депульпірування (при необхідності).
Коли необхідно відкласти протезування при гострих запальних захворюваннях, вагітності, стан після променевої терапії.

Як доглядати за знімними протезами.

Правильний догляд має на увазі за собою — щоденне чищення в антибактеріальній розчині і дотримання всіх правил зберігання. До кожного виду протезів необхідно звикнути. При виникненні тривалого дискомфорту слід звернутися до лікаря.

Найменування послуги

Вартість

 

Знімне протезування
іммедіат-протез 1-2 зуба 2000,00 грн
Частковий знімний протез 5000,00 грн
Повний знімний протез 6000,00 грн
Протез еластичний Deflex (нейлоновий) 6500,00 грн
Бюгельний односторонній протез з замком-аттачмен 6000,00 грн
Бюгельний протез з кламмерной кріпленням 7000,00 грн
Бюгельний протез з замковим кріпленням 9000,00 грн
Замок-аттачмен до знімних протезів і бюгель 3500,00 грн
Корекція знімного протезу (виготовленого в іншій клініці) 250,00 грн
Починка знімного протезу & nbsp; 600,00 грн
Перебазування протеза 1000,00 грн
прікусних валики 1 щелепу 500,00 грн
Апарат для дисфункції СНЩС, бруксизмі, релаксирующая каппа 2500,00 грн