Час роботи: пн - сб с 9:00-21:00, нд - за попереднім записом

beyond-polus-kiev

Відбілювання Beyond Polus в Києві!

«Зустрічають по посмішці» — так можна перефразувати відому приказку. У наш час білосніжна посмішка — обов’язковий атрибут успішної людини. Ми пропонуємо вам швидкий і найбільш безпечний метод стати її володарем.

Продукти, напої, шкідливі звички позначаються на красі зубів, незважаючи на ретельність гігієни ротової порожнини. Тому, пошукові запити про відбілюванні зубів стають все більш популярними, а інтернет-сторінки рясніють різними методами: народна медицина, домашнє відбілювання і т.д. У цих способів є свої плюси і мінуси, але реального ефекту можна досягти тільки в умовах стоматології.

Безпека Beyond polus

Професійне відбілювання представлено безліччю інструментів, які відрізняються ціною і ступенем шкоди для емалі. Стоматологія MyDent пропонує своїм клієнтам тільки найкращі та безпечні методи відбілювання, тому ми використовуємо апарат Beyond Polus. Згідно з опитуваннями фахівців, цей варіант фотовідбілювання з використанням галогенних ламп, на відміну від ультрафіолетового випромінювання, яке має безліч мінусів (ймовірність опіку слизової, поява засмаги навколо губ і т.д.), є найбільш безпечним видом відбілювання і дозволяє зберегти ваші час і нерви .

beyon-polus-1

Перед процедурою на губи пацієнта наноситься захисний гель, рот фіксують у відкритому положенні, а тканинна серветка захищає ділянки шкіри з зовнішньої сторони. Очі клієнта надійно захищені за допомогою спеціальних окулярів.

Результат досягається після трьох підходів по 10 хвилин.

beyon-polus-2

Протипоказання Beyond polus:

  • — Надмірна чутливість зубів, що виникає під час процедури;
  • вагітні жінки;
  • Діти молодше 16 років.

Важливо знати!

Пацієнтам, які пройшли цю процедуру, слід уникати продуктів і напоїв з фарбуючими речовинами, а також куріння.

Варто відзначити, що при такому вигляді відбілювання зубів ефект зберігається протягом 2 років, але цей показник індивідуальний і залежить від способу життя клієнта і ретельності гігієни порожнини рота. Використання спеціальних м’яко відбілюючих зубних паст і ополіскувачів, відсутність шкідливих звичок і зниження споживання продуктів, що містять барвники, продовжать ефект відбілювання на термін від декількох місяців до року.

Посміхайтеся впевнено з MyDent!